Huizenprijzen in Tilburg
Gemiddelde verkoopprijs, betaalbaarheid en verkopen in de gemeente Tilburg, provincie Noord-Brabant.
Tilburg in het kort
In 2025 kostte een bestaande koopwoning in Tilburg gemiddeld € 424.838. Dat is +6,6% ten opzichte van 2024 en 11,4% lager dan het landelijk gemiddelde van € 479.527.
Daarmee staat Tilburg op plaats 251 van de 342 gemeenten, gerekend van duur naar goedkoop.
Een gemiddelde woning kost 8,1× het gemiddelde besteedbare jaarinkomen van een huishouden in Tilburg (2025); landelijk is dat 7,9×.
In Q3 2026 werden in provincie Noord-Brabant 9.094 bestaande koopwoningen verkocht.
Kerncijfers
Gemiddelde verkoopprijs 2025
€ 424.838
Nederland: € 479.527
Gemiddeld besteedbaar inkomen 2025
€ 52.500
Nederland: € 60.900
Prijs ÷ inkomen 2025
8,1×
Met landelijk inkomen: 7,0×
Verkopen Q3 2026
9.094
In provincie Noord-Brabant
Gemiddelde verkoopprijs per jaar
Betaalbaarheid: huizenprijs in jaarinkomens
Hoeveel keer het gemiddelde besteedbare jaarinkomen van een huishouden een gemiddelde woning kost. Vergeleken met het inkomen in Tilburg zelf en met het landelijk gemiddelde inkomen.
Verkochte woningen per kwartaal
Cijfer voor de hele provincie Noord-Brabant; het CBS publiceert geen verkopen per gemeente.
Cijfers per jaar
| Jaar | Gemiddelde verkoopprijs | Verandering | Besteedbaar inkomen | Prijs ÷ inkomen |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | € 424.838 | +6,6% | € 52.500 (voorlopig) | 8,1× |
| 2024 | € 398.630 | +7,3% | € 50.400 | 7,9× |
| 2023 | € 371.491 | -3,5% | € 48.900 | 7,6× |
| 2022 | € 384.896 | +12,3% | € 44.100 | 8,7× |
| 2021 | € 342.612 | +16,6% | € 41.900 | 8,2× |
| 2020 | € 293.733 | +10,7% | € 40.000 | 7,3× |
| 2019 | € 265.272 | +7,0% | € 39.000 | 6,8× |
| 2018 | € 247.997 | +9,2% | € 36.400 | 6,8× |
| 2017 | € 227.092 | +9,1% | € 35.700 | 6,4× |
| 2016 | € 208.106 | +1,9% | € 34.400 | 6,0× |
| 2015 | € 204.190 | +3,0% | € 33.000 | 6,2× |
| 2014 | € 198.216 | +4,2% | € 33.100 | 6,0× |
| 2013 | € 190.282 | -9,5% | € 31.900 | 6,0× |
| 2012 | € 210.354 | -2,5% | € 31.900 | 6,6× |
| 2011 | € 215.642 | -0,5% | € 31.500 | 6,8× |
Bronnen: CBS gemiddelde verkoopprijzen en CBS inkomen van huishoudens. Een gemiddelde verkoopprijs is geen prijsindex: het soort woningen dat verkocht wordt, beïnvloedt het gemiddelde. Meer uitleg op Bronnen & methode.
Veelgestelde vragen over Tilburg
Wat kost een huis in Tilburg?
Een bestaande koopwoning in Tilburg kostte in 2025 gemiddeld € 424.838, volgens het CBS. Dit is een gemiddelde van alle verkochte woningen; de prijs van een specifieke woning hangt af van onder meer type, grootte en ligging.
Zijn de huizenprijzen in Tilburg gestegen?
De gemiddelde verkoopprijs veranderde in 2025 met +6,6% ten opzichte van 2024 en met +44,6% ten opzichte van 2020.
Hoe betaalbaar zijn woningen in Tilburg?
Een gemiddelde woning in Tilburg kost 8,1× het gemiddelde besteedbare jaarinkomen van een huishouden in de gemeente (2025). Landelijk is dat 7,9×. Hoe hoger dit getal, hoe minder betaalbaar.
Wonen in Tilburg
Reistijd met de auto
- Naar Amsterdam: 84 minuten
- Naar Rotterdam: 76 minuten
- Naar Den Haag: 79 minuten
- Naar Utrecht: 54 minuten
- Naar Eindhoven: 28 minuten
- Naar Groningen: 190 minuten
Zonder file, van het midden van Tilburg naar het midden van de stad. Berekend met GraphHopper op kaartdata van © OpenStreetMap-bijdragers. Zoek gemeenten op reistijd in de Woonwijzer.
Woonlasten naast de hypotheek
Eigenaren in Tilburg betalen gemiddeld € 231 per maand aan gemeentelijke heffingen, waterschap, energie en water (2024; landelijk € 261). Reken een woning door met Kan ik dit huis betalen?
Nieuwbouw
In 2024 werden in Tilburg 875 nieuwe woningen opgeleverd: 8,2 per 1.000 bestaande woningen, tegen 8,4 landelijk. In de vier kwartalen van 2025-Q3 tot en met 2026-Q2 is vergunning verleend voor 1.015 nieuwe woningen.
| Jaar | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe woningen | 1.177 | 1.393 | 1.001 | 785 | 875 |
Bronnen: CBS Voorraad woningen en niet-woningen (81955NED) en CBS Bouwvergunningen woonruimten (83671NED).
Buurten in Tilburg
Tilburg heeft 215 buurten met minstens 50 inwoners. Welke past bij jou? Vergelijk ze op leefbaarheid, veiligheid, rust en voorzieningen in de Buurtwijzer.
| Buurt | Inwoners | Gem. WOZ-waarde | Koopwoningen | Leefbaarheid | Hoogte (NAP) |
|---|---|---|---|---|---|
| Abdij- en Torenbuurt | 1.715 | € 227.000 | 11% | ruim onder gemiddeld | +14,4 m |
| Achthoeven | 1.630 | € 479.000 | 80% | boven gemiddeld | +10,1 m |
| Afrikaanderbuurt Midden | 1.940 | € 243.000 | 30% | ruim onder gemiddeld | +15,0 m |
| Afrikaanderbuurt Oost | 1.250 | € 267.000 | 39% | onder gemiddeld | +14,4 m |
| Afrikaanderbuurt West | 745 | € 312.000 | 34% | ruim onder gemiddeld | +15,5 m |
| Amarant Piusoord | 580 | € 333.000 | 3% | ruim boven gemiddeld | +12,2 m |
| Armhoef Noord-Oost | 595 | € 462.000 | 92% | ruim boven gemiddeld | +13,8 m |
| Armhoef Noord-West | 905 | € 442.000 | 86% | ruim boven gemiddeld | +13,8 m |
| Armhoef Zuid | 860 | € 485.000 | 89% | ruim boven gemiddeld | +13,6 m |
| Auteursbuurt | 1.370 | € 437.000 | 83% | gemiddeld | +12,6 m |
| Bedrijventerrein Albion | 90 | € 534.000 | 76% | gemiddeld | +12,0 m |
| Bedrijventerrein Enschot | 145 | € 655.000 | 92% | ruim boven gemiddeld | +12,9 m |
| Bedrijventerrein Kreitenmolen | 220 | € 462.000 | 80% | gemiddeld | +10,3 m |
| Bedrijventerrein Rhijnkant | 80 | € 465.000 | 75% | onder gemiddeld | +12,0 m |
| Berkel Noord | 2.435 | € 466.000 | 67% | gemiddeld | +12,2 m |
| Berkelse Akkers | 865 | € 459.000 | 76% | boven gemiddeld | +12,0 m |
| Besterd | 1.660 | € 282.000 | 48% | ruim onder gemiddeld | +13,8 m |
| Binnenstad Oost | 3.075 | € 308.000 | 21% | ruim onder gemiddeld | +14,5 m |
| Binnenstad West | 2.970 | € 288.000 | 14% | ruim onder gemiddeld | +14,9 m |
| Bokhamer | 205 | € 295.000 | 63% | ruim onder gemiddeld | +14,9 m |
| Bokhamer West | 180 | € 160.000 | 27% | ruim onder gemiddeld | +14,2 m |
| Bomenbuurt Midden | 2.460 | € 306.000 | 53% | ruim onder gemiddeld | +15,2 m |
| Bomenbuurt Oost | 1.210 | € 295.000 | 27% | ruim onder gemiddeld | +15,0 m |
| Bomenbuurt West | 1.310 | € 305.000 | 53% | ruim onder gemiddeld | +14,9 m |
| Bosscheweg | 225 | € 729.000 | 92% | ruim boven gemiddeld | +13,2 m |
| Bouwmeestersbuurt Noord | 2.105 | € 294.000 | 56% | ruim onder gemiddeld | +14,1 m |
| Bouwmeestersbuurt Zuid | 2.175 | € 286.000 | 47% | ruim onder gemiddeld | +14,7 m |
| Broekhoven I | 1.660 | € 292.000 | 31% | ruim onder gemiddeld | +14,1 m |
| Broekhoven I West | 250 | € 261.000 | 26% | ruim onder gemiddeld | +13,8 m |
| Broekhoven II Oost | 550 | € 292.000 | 45% | ruim onder gemiddeld | +14,3 m |
| Broekhoven II West | 1.520 | € 232.000 | 17% | ruim onder gemiddeld | +14,5 m |
| Buitengebied B-E Noord-Oost | 165 | € 743.000 | 87% | ruim boven gemiddeld | +11,0 m |
| Buitengebied B-E Noord-West | 250 | € 767.000 | 93% | ruim boven gemiddeld | +11,4 m |
| Buitengebied B-E Zuid | 50 | – | – | ruim boven gemiddeld | +12,4 m |
| Buitengebied B-E Zuid-West | 50 | – | – | ruim boven gemiddeld | +12,2 m |
| Buitengebied Biezenmortel | 460 | € 603.000 | 83% | boven gemiddeld | +8,2 m |
| Buitengebied Gilzerbaan Oost | 90 | € 780.000 | 81% | ruim boven gemiddeld | +12,9 m |
| Buitengebied Gilzerbaan West | 145 | € 702.000 | 82% | ruim boven gemiddeld | +11,8 m |
| Buitengebied Noord-Oost | 135 | € 618.000 | 80% | boven gemiddeld | +11,7 m |
| Buitengebied Udenhout Noord | 285 | € 636.000 | 86% | ruim boven gemiddeld | +8,7 m |
| Buitengebied Udenhout Zuid-West | 235 | € 774.000 | 95% | ruim boven gemiddeld | +11,2 m |
| Burgemeestersbuurt | 1.790 | € 564.000 | 74% | boven gemiddeld | +15,1 m |
| Campenhoef Midden | 1.555 | € 385.000 | 79% | onder gemiddeld | +9,0 m |
| Campenhoef Oost | 640 | € 408.000 | 69% | onder gemiddeld | +9,3 m |
| Campenhoef West | 440 | € 320.000 | 35% | ruim onder gemiddeld | +8,8 m |
| Dalem Noord I | 905 | € 393.000 | 46% | ruim onder gemiddeld | +6,7 m |
| Dalem Noord II | 2.115 | € 379.000 | 86% | ruim onder gemiddeld | +6,7 m |
| Dalem Zuid I | 1.640 | € 403.000 | 69% | ruim onder gemiddeld | +7,1 m |
| Dalem Zuid II | 2.205 | € 398.000 | 77% | ruim onder gemiddeld | +7,8 m |
| De Blaak Noord-Oost | 1.400 | € 481.000 | 89% | ruim boven gemiddeld | +13,9 m |
| De Blaak Noord-West | 1.185 | € 706.000 | 97% | ruim boven gemiddeld | +14,0 m |
| De Blaak Zuid-Oost | 1.100 | € 504.000 | 89% | boven gemiddeld | +14,4 m |
| De Blaak Zuid-West | 2.150 | € 550.000 | 97% | ruim boven gemiddeld | +13,3 m |
| De Kievit Noord-Oost | 1.635 | € 365.000 | 65% | ruim onder gemiddeld | +7,7 m |
| De Kievit Noord-West | 1.435 | € 381.000 | 79% | onder gemiddeld | +7,3 m |
| De Kievit Zuid-Oost | 930 | € 546.000 | 81% | gemiddeld | +7,6 m |
| De Kievit Zuid-West | 1.160 | € 406.000 | 82% | onder gemiddeld | +7,0 m |
| De Kuil | 1.720 | € 381.000 | 52% | gemiddeld | +10,2 m |
| De Mortel | 850 | € 466.000 | 88% | gemiddeld | +10,2 m |
| Den Bogerd | 740 | € 532.000 | 80% | boven gemiddeld | +9,6 m |
| Dongewijk Noord | 1.420 | € 408.000 | 88% | onder gemiddeld | +7,7 m |
| Dongewijk Zuid | 585 | € 297.000 | 39% | ruim onder gemiddeld | +8,9 m |
| Eikenbosch | 1.710 | € 403.000 | 78% | boven gemiddeld | +12,0 m |
| Enschot Midden | 1.280 | € 534.000 | 87% | boven gemiddeld | +12,6 m |
| Enschot Oost | 1.350 | € 638.000 | 95% | ruim boven gemiddeld | +12,1 m |
| Enschot West | 55 | – | – | onbekend | +13,3 m |
| Enschot Zuid | 220 | € 641.000 | 43% | ruim boven gemiddeld | +12,9 m |
| Enschotse Akkers | 495 | € 595.000 | 74% | ruim boven gemiddeld | +12,3 m |
| Ezelvense Akkers | 1.055 | € 332.000 | 67% | onder gemiddeld | +14,5 m |
| Fatima Noord | 50 | € 374.000 | 58% | boven gemiddeld | +13,3 m |
| Fatima Oost | 900 | € 277.000 | 13% | gemiddeld | +13,6 m |
| Fatima West | 1.975 | € 336.000 | 81% | onder gemiddeld | +13,8 m |
| Friezenlaan | 1.040 | € 513.000 | 79% | ruim boven gemiddeld | +14,7 m |
| Gesworen Hoek Oost | 1.590 | € 285.000 | 51% | ruim onder gemiddeld | +9,3 m |
| Gesworen Hoek West | 1.210 | € 301.000 | 66% | ruim onder gemiddeld | +8,4 m |
| Gesworen Hoek Zuid | 1.060 | € 281.000 | 57% | ruim onder gemiddeld | +8,7 m |
| Goirke Noord | 1.220 | € 278.000 | 34% | ruim onder gemiddeld | +13,4 m |
| Goirleseweg West | 105 | € 883.000 | 95% | ruim boven gemiddeld | +15,3 m |
| Groenewoud Midden | 1.665 | € 253.000 | 18% | ruim onder gemiddeld | +13,2 m |
| Groenewoud Oost | 525 | € 273.000 | 52% | onder gemiddeld | +12,8 m |
| Groenewoud West | 395 | € 266.000 | 30% | ruim onder gemiddeld | +13,7 m |
| Groenstraat | 420 | € 727.000 | 40% | ruim boven gemiddeld | +9,2 m |
| Heerevelden Oost | 1.125 | € 401.000 | 96% | onder gemiddeld | +8,1 m |
| Heerevelden West | 1.190 | € 389.000 | 62% | onder gemiddeld | +8,2 m |
| Heikant Noord-Oost | 980 | € 247.000 | 44% | ruim onder gemiddeld | +12,9 m |
| Heikant Noord-West | 1.695 | € 256.000 | 22% | ruim onder gemiddeld | +13,0 m |
| Heikant Oost | 1.300 | € 333.000 | 76% | ruim onder gemiddeld | +13,1 m |
| Heikant West | 1.630 | € 257.000 | 27% | ruim onder gemiddeld | +13,1 m |
| Heikant Zuid-Oost | 1.905 | € 230.000 | 13% | ruim onder gemiddeld | +13,3 m |
| Heikant Zuid-West | 1.630 | € 245.000 | 22% | ruim onder gemiddeld | +13,6 m |
| Het Laar | 400 | € 152.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | +15,1 m |
| Het Zand Noord-Oost | 1.385 | € 253.000 | 51% | ruim onder gemiddeld | +13,5 m |
| Het Zand Noord-West | 1.230 | € 257.000 | 36% | ruim onder gemiddeld | +13,5 m |
| Heyhoef | 325 | € 272.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | +8,8 m |
| Hoefstraat Noord | 1.375 | € 290.000 | 50% | ruim onder gemiddeld | +13,3 m |
| Hoefstraat Zuid | 1.995 | € 309.000 | 61% | ruim onder gemiddeld | +13,4 m |
| Hoevenseweg | 485 | € 449.000 | 51% | boven gemiddeld | +13,5 m |
| Hoogvenne Oost | 1.155 | € 420.000 | 66% | gemiddeld | +13,8 m |
| Hoogvenne West | 2.030 | € 365.000 | 49% | onder gemiddeld | +13,9 m |
| Huibeven Midden | 1.220 | € 386.000 | 90% | onder gemiddeld | +9,3 m |
| Huibeven Oost | 1.675 | € 369.000 | 96% | onder gemiddeld | +10,1 m |
| Huibeven West | 2.000 | € 299.000 | 59% | ruim onder gemiddeld | +8,5 m |
| Huize Assisië | 235 | € 165.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | +9,3 m |
| Ind.terrein Kanaalzone Noord | 110 | € 354.000 | 61% | ruim onder gemiddeld | +13,5 m |
| Ind.terrein Kanaalzone Oost | 85 | € 324.000 | 43% | ruim onder gemiddeld | +13,5 m |
| Ind.terrein Loven Zuid | 500 | € 376.000 | 85% | gemiddeld | +13,5 m |
| Jagersbuurt Oost | 1.370 | € 255.000 | 32% | ruim onder gemiddeld | +13,8 m |
| Jagersbuurt West | 1.305 | € 237.000 | 32% | ruim onder gemiddeld | +13,8 m |
| Jeruzalem Noord | 635 | € 394.000 | 39% | onder gemiddeld | +13,8 m |
| Jeruzalem Zuid | 860 | € 383.000 | 42% | gemiddeld | +13,8 m |
| Kanaalzone Bosscheweg | 140 | € 285.000 | 74% | onder gemiddeld | +14,8 m |
| Kasteel Oost | 1.105 | € 284.000 | 39% | ruim onder gemiddeld | +13,6 m |
| Kasteel West | 2.115 | € 271.000 | 35% | ruim onder gemiddeld | +13,7 m |
| Kastelenbuurt Noord | 1.475 | € 314.000 | 72% | gemiddeld | +14,5 m |
| Kastelenbuurt Zuid | 500 | € 789.000 | 68% | ruim boven gemiddeld | +14,8 m |
| Kern Biezenmortel | 740 | € 474.000 | 82% | onder gemiddeld | +8,8 m |
| Kleurenbuurt Noord | 1.165 | € 240.000 | 22% | ruim onder gemiddeld | +13,6 m |
| Kleurenbuurt Zuid | 865 | € 268.000 | 43% | onder gemiddeld | +13,6 m |
| Koningshoeven | 100 | € 563.000 | 67% | ruim boven gemiddeld | +13,2 m |
| Koningsoord | 1.820 | € 440.000 | 51% | gemiddeld | +12,1 m |
| Koningsplein | 1.195 | – | 21% | ruim onder gemiddeld | +13,6 m |
| Koolhoven Buiten | 715 | € 524.000 | 91% | boven gemiddeld | +8,8 m |
| Koolhoven Noord | 1.685 | € 465.000 | 80% | onder gemiddeld | +9,0 m |
| Koolhoven Oost | 1.090 | € 504.000 | 68% | boven gemiddeld | +9,6 m |
| Koolhoven Zuid | 2.095 | € 485.000 | 74% | gemiddeld | +9,4 m |
| Kromhoutpark | 465 | € 396.000 | 57% | gemiddeld | +15,1 m |
| Kruidenbuurt Oost | 1.920 | € 254.000 | 31% | ruim onder gemiddeld | +13,4 m |
| Kruidenbuurt West | 1.675 | € 251.000 | 6% | ruim onder gemiddeld | +12,6 m |
| Kruidenbuurt Zuid | 1.265 | € 243.000 | 10% | ruim onder gemiddeld | +12,9 m |
| Landbouwbuurt | 935 | € 253.000 | 6% | ruim onder gemiddeld | +14,6 m |
| Leeuwerik Midden | 1.330 | € 462.000 | 99% | onder gemiddeld | +7,0 m |
| Leeuwerik Oost | 1.335 | € 404.000 | 72% | ruim onder gemiddeld | +7,5 m |
| Leeuwerik West | 1.410 | € 410.000 | 88% | ruim onder gemiddeld | +6,6 m |
| Leeuwerik Zuid | 1.590 | € 430.000 | 94% | ruim onder gemiddeld | +6,8 m |
| Leijhoeven | 365 | € 332.000 | 0% | ruim boven gemiddeld | +14,9 m |
| Leijpark | 185 | € 413.000 | 69% | ruim boven gemiddeld | +12,3 m |
| Lijnse Hoek Oost | 1.075 | € 243.000 | 31% | ruim onder gemiddeld | +13,9 m |
| Lijnse Hoek West | 1.715 | € 287.000 | 55% | ruim onder gemiddeld | +13,6 m |
| Loven Noord | 1.425 | € 305.000 | 43% | ruim onder gemiddeld | +13,5 m |
| Loven Oost | 1.190 | € 286.000 | 60% | onder gemiddeld | +13,6 m |
| Loven Zuid | 1.370 | € 277.000 | 37% | ruim onder gemiddeld | +14,0 m |
| Luchthavenbuurt Oost | 1.305 | € 282.000 | 64% | ruim onder gemiddeld | +14,1 m |
| Luchthavenbuurt West | 1.175 | € 257.000 | 29% | ruim onder gemiddeld | +14,0 m |
| Melis Stokestraat | 465 | € 289.000 | 54% | ruim onder gemiddeld | +13,6 m |
| Moerenburg | 55 | € 611.000 | 77% | ruim boven gemiddeld | +12,3 m |
| Nassaubuurt | 1.325 | € 262.000 | 37% | ruim onder gemiddeld | +14,0 m |
| Notre Dame | 1.490 | € 277.000 | 43% | gemiddeld | +14,7 m |
| Oostkamer Oost | 325 | € 1.053.000 | 100% | ruim boven gemiddeld | +12,1 m |
| Oude Dijk | 840 | € 288.000 | 27% | ruim onder gemiddeld | +13,8 m |
| Padua | 1.470 | € 268.000 | 44% | ruim onder gemiddeld | +13,6 m |
| Pastorieklamp Oost | 1.075 | € 290.000 | 59% | ruim onder gemiddeld | +13,6 m |
| Pastorieklamp West | 2.335 | € 296.000 | 47% | ruim onder gemiddeld | +13,7 m |
| Piushaven | 925 | € 277.000 | 31% | ruim onder gemiddeld | +13,4 m |
| Quirijnstok Noord-Oost | 820 | € 311.000 | 27% | ruim onder gemiddeld | +13,2 m |
| Quirijnstok Noord-West | 1.075 | € 336.000 | 65% | onder gemiddeld | +13,1 m |
| Quirijnstok West | 1.390 | € 318.000 | 77% | onder gemiddeld | +13,2 m |
| Quirijnstok Zuid-Oost | 445 | € 438.000 | 97% | ruim boven gemiddeld | +13,1 m |
| Quirijnstok Zuid-West | 730 | € 421.000 | 45% | onder gemiddeld | +13,6 m |
| Quirijnstokpark | 375 | € 237.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | +13,1 m |
| Rauwbraken | 1.465 | € 475.000 | 86% | ruim boven gemiddeld | +12,1 m |
| Reeshofweide | 85 | € 571.000 | 56% | ruim boven gemiddeld | +6,3 m |
| Rooi Pannen | 645 | € 334.000 | 33% | ruim onder gemiddeld | +14,1 m |
| Rosmolen | 150 | € 320.000 | 80% | ruim onder gemiddeld | +13,3 m |
| Rugdijk-Hazennest | 185 | € 670.000 | 74% | onder gemiddeld | +12,5 m |
| Ruiven | 1.925 | € 503.000 | 91% | boven gemiddeld | +12,0 m |
| Schildersbuurt Noord | 440 | € 267.000 | 14% | ruim onder gemiddeld | +15,6 m |
| Schildersbuurt Zuid | 920 | € 279.000 | 63% | ruim onder gemiddeld | +15,4 m |
| Schrijversbuurt | 1.150 | € 269.000 | 61% | ruim onder gemiddeld | +15,3 m |
| Sint Anna Noord | 1.710 | € 316.000 | 60% | onder gemiddeld | +15,3 m |
| Sint Anna Zuid | 1.340 | € 274.000 | 38% | ruim onder gemiddeld | +14,8 m |
| Sint Pieterspark | 2.300 | € 320.000 | 54% | ruim onder gemiddeld | +13,3 m |
| Spoorlaan | 145 | € 404.000 | 4% | ruim onder gemiddeld | +14,8 m |
| Spoorzone Noord-Oost | 265 | € 326.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | +15,2 m |
| Spoorzone Noord-West | 340 | € 328.000 | 1% | ruim onder gemiddeld | +14,9 m |
| Sportweg | 985 | € 136.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | +14,6 m |
| Staatsliedenbuurt Oost | 1.980 | € 259.000 | 28% | ruim onder gemiddeld | +14,6 m |
| Staatsliedenbuurt West | 1.370 | € 290.000 | 26% | ruim onder gemiddeld | +14,4 m |
| Stadsrand Dalem Noord | 830 | € 499.000 | 76% | onder gemiddeld | +6,8 m |
| Stadsrand Dalem Zuid | 320 | € 469.000 | 81% | onder gemiddeld | +7,9 m |
| Stappegoor Noord | 365 | € 335.000 | 31% | boven gemiddeld | +14,6 m |
| Stappegoor Zuid | 1.615 | € 603.000 | 84% | gemiddeld | +14,4 m |
| Station Universiteit | 425 | € 259.000 | 35% | ruim onder gemiddeld | +13,7 m |
| Stokhasselt Noord-Oost | 2.145 | € 242.000 | 30% | ruim onder gemiddeld | +12,7 m |
| Stokhasselt Noord-West | 475 | € 207.000 | 14% | ruim onder gemiddeld | +13,3 m |
| Stokhasselt Oost | 1.715 | € 225.000 | 18% | ruim onder gemiddeld | +12,8 m |
| Stokhasselt West | 655 | € 229.000 | 32% | ruim onder gemiddeld | +13,3 m |
| Stokhasselt Zuid | 410 | € 634.000 | 97% | ruim boven gemiddeld | +13,6 m |
| Stokhasselt Zuid-Oost | 1.120 | € 265.000 | 37% | ruim onder gemiddeld | +13,4 m |
| Stokhasselt Zuid-West | 540 | € 218.000 | 23% | ruim onder gemiddeld | +13,7 m |
| Talentsquare | 945 | € 186.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | +14,8 m |
| Textielbuurt Oost | 1.260 | € 289.000 | 61% | ruim onder gemiddeld | +13,2 m |
| Textielbuurt West | 1.185 | € 277.000 | 34% | ruim onder gemiddeld | +13,5 m |
| Theresia Midden | 2.370 | € 325.000 | 35% | ruim onder gemiddeld | +14,0 m |
| Theresia Oost | 1.305 | € 297.000 | 46% | ruim onder gemiddeld | +14,1 m |
| Theresia West | 900 | € 289.000 | 26% | ruim onder gemiddeld | +13,9 m |
| Tiendschuur | 1.505 | € 235.000 | 22% | ruim onder gemiddeld | +14,1 m |
| Tivoli | 1.850 | € 457.000 | 58% | boven gemiddeld | +14,0 m |
| Trouwlaan | 1.945 | € 281.000 | 30% | ruim onder gemiddeld | +13,9 m |
| Tweestedenziekenhuis | 175 | € 401.000 | 46% | onder gemiddeld | +13,7 m |
| Uitvindersbuurt | 2.310 | € 256.000 | 29% | ruim onder gemiddeld | +14,4 m |
| Universiteit Campus | 995 | € 195.000 | 17% | ruim onder gemiddeld | +14,4 m |
| Veemarktkwartier | 200 | € 273.000 | 16% | ruim onder gemiddeld | +14,4 m |
| VGL-terrein | 555 | € 253.000 | 14% | ruim onder gemiddeld | +15,3 m |
| Vijverlaan | 250 | € 581.000 | 97% | ruim onder gemiddeld | +13,6 m |
| Visserijbuurt | 955 | € 301.000 | 50% | ruim onder gemiddeld | +13,9 m |
| Vogeltjesbuurt Oost | 615 | € 349.000 | 76% | gemiddeld | +13,4 m |
| Vogeltjesbuurt West | 1.195 | € 288.000 | 43% | ruim onder gemiddeld | +14,2 m |
| Voltterrein | 490 | € 288.000 | 50% | ruim onder gemiddeld | +14,3 m |
| Westend | 525 | € 335.000 | 59% | onder gemiddeld | +15,6 m |
| Westermarkt | 1.645 | € 258.000 | 30% | ruim onder gemiddeld | +14,2 m |
| Witbrant Oost | 835 | € 587.000 | 99% | ruim boven gemiddeld | +10,6 m |
| Witbrant West | 2.005 | € 382.000 | 57% | onder gemiddeld | +9,7 m |
| Zeeheldenbuurt | 2.380 | € 303.000 | 51% | ruim onder gemiddeld | +14,1 m |
| Zeshoeven | 2.670 | € 456.000 | 77% | boven gemiddeld | +10,8 m |
| Zuiderpark | 565 | € 492.000 | 57% | boven gemiddeld | +14,4 m |
Bronnen: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2025, Leefbaarometer (ten opzichte van alle buurten in Nederland) en Actueel Hoogtebestand Nederland (gemiddelde hoogte van de grond ten opzichte van NAP). Gemiddeld ligt de grond in Tilburg 11,3 m boven NAP. Een lage ligging betekent niet vanzelf meer risico: dijken, duinen en gemalen beschermen ook lage gebieden. Zie overstroomik.nl.
Verder kijken
Gemeenten in Noord-Brabant met een vergelijkbare prijs
- Boekel – € 448.168
- Land van Cuijk – € 442.631
- Moerdijk – € 441.988
- Oosterhout – € 441.826
- Steenbergen – € 425.724
- Woensdrecht – € 422.202
