Huizenprijzen in Amsterdam
Gemiddelde verkoopprijs, betaalbaarheid en verkopen in de gemeente Amsterdam, provincie Noord-Holland.
Amsterdam in het kort
In 2025 kostte een bestaande koopwoning in Amsterdam gemiddeld € 630.621. Dat is +2,1% ten opzichte van 2024 en 31,5% hoger dan het landelijk gemiddelde van € 479.527.
Daarmee staat Amsterdam op plaats 25 van de 342 gemeenten, gerekend van duur naar goedkoop.
Een gemiddelde woning kost 10,9× het gemiddelde besteedbare jaarinkomen van een huishouden in Amsterdam (2025); landelijk is dat 7,9×.
In Q3 2026 werden in Amsterdam 3.842 bestaande koopwoningen verkocht.
Kerncijfers
Gemiddelde verkoopprijs 2025
€ 630.621
Nederland: € 479.527
Gemiddeld besteedbaar inkomen 2025
€ 58.100
Nederland: € 60.900
Prijs ÷ inkomen 2025
10,9×
Met landelijk inkomen: 10,4×
Verkopen Q3 2026
3.842
In Amsterdam
Gemiddelde verkoopprijs per jaar
Betaalbaarheid: huizenprijs in jaarinkomens
Hoeveel keer het gemiddelde besteedbare jaarinkomen van een huishouden een gemiddelde woning kost. Vergeleken met het inkomen in Amsterdam zelf en met het landelijk gemiddelde inkomen.
Verkochte woningen per kwartaal
Cijfers per jaar
| Jaar | Gemiddelde verkoopprijs | Verandering | Besteedbaar inkomen | Prijs ÷ inkomen |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | € 630.621 | +2,1% | € 58.100 (voorlopig) | 10,9× |
| 2024 | € 617.647 | +8,7% | € 55.800 | 11,1× |
| 2023 | € 568.161 | -8,5% | € 56.500 | 10,1× |
| 2022 | € 620.954 | +9,0% | € 49.900 | 12,4× |
| 2021 | € 569.890 | +11,5% | € 46.900 | 12,2× |
| 2020 | € 510.919 | +5,3% | € 44.300 | 11,5× |
| 2019 | € 484.995 | +5,3% | € 43.200 | 11,2× |
| 2018 | € 460.751 | +13,0% | € 39.700 | 11,6× |
| 2017 | € 407.670 | +13,6% | € 38.000 | 10,7× |
| 2016 | € 358.976 | +18,1% | € 36.500 | 9,8× |
| 2015 | € 303.925 | +11,6% | € 35.000 | 8,7× |
| 2014 | € 272.438 | +6,3% | € 34.500 | 7,9× |
| 2013 | € 256.308 | -5,2% | € 32.600 | 7,9× |
| 2012 | € 270.507 | -5,0% | € 32.100 | 8,4× |
| 2011 | € 284.668 | +1,2% | € 31.700 | 9,0× |
Bronnen: CBS gemiddelde verkoopprijzen en CBS inkomen van huishoudens. Een gemiddelde verkoopprijs is geen prijsindex: het soort woningen dat verkocht wordt, beïnvloedt het gemiddelde. Meer uitleg op Bronnen & methode.
Veelgestelde vragen over Amsterdam
Wat kost een huis in Amsterdam?
Een bestaande koopwoning in Amsterdam kostte in 2025 gemiddeld € 630.621, volgens het CBS. Dit is een gemiddelde van alle verkochte woningen; de prijs van een specifieke woning hangt af van onder meer type, grootte en ligging.
Zijn de huizenprijzen in Amsterdam gestegen?
De gemiddelde verkoopprijs veranderde in 2025 met +2,1% ten opzichte van 2024 en met +23,4% ten opzichte van 2020.
Hoe betaalbaar zijn woningen in Amsterdam?
Een gemiddelde woning in Amsterdam kost 10,9× het gemiddelde besteedbare jaarinkomen van een huishouden in de gemeente (2025). Landelijk is dat 7,9×. Hoe hoger dit getal, hoe minder betaalbaar.
Wonen in Amsterdam
Reistijd met de auto
- Naar Rotterdam: 64 minuten
- Naar Den Haag: 48 minuten
- Naar Utrecht: 36 minuten
- Naar Eindhoven: 94 minuten
- Naar Groningen: 130 minuten
Zonder file, van het midden van Amsterdam naar het midden van de stad. Berekend met GraphHopper op kaartdata van © OpenStreetMap-bijdragers. Zoek gemeenten op reistijd in de Woonwijzer.
Woonlasten naast de hypotheek
Eigenaren in Amsterdam betalen gemiddeld € 254 per maand aan gemeentelijke heffingen, waterschap, energie en water (2024; landelijk € 261). Reken een woning door met Kan ik dit huis betalen?
Nieuwbouw
In 2024 werden in Amsterdam 5.770 nieuwe woningen opgeleverd: 11,9 per 1.000 bestaande woningen, tegen 8,4 landelijk. In de vier kwartalen van 2025-Q3 tot en met 2026-Q2 is vergunning verleend voor 1.453 nieuwe woningen.
| Jaar | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe woningen | 2.560 | 6.455 | 6.914 | 4.539 | 5.770 |
Bronnen: CBS Voorraad woningen en niet-woningen (81955NED) en CBS Bouwvergunningen woonruimten (83671NED).
Buurten in Amsterdam
Amsterdam heeft 454 buurten met minstens 50 inwoners. Welke past bij jou? Vergelijk ze op leefbaarheid, veiligheid, rust en voorzieningen in de Buurtwijzer.
| Buurt | Inwoners | Gem. WOZ-waarde | Koopwoningen | Leefbaarheid | Hoogte (NAP) |
|---|---|---|---|---|---|
| Aalsmeerwegbuurt-Oost | 2.180 | € 543.000 | 42% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Aalsmeerwegbuurt-West | 2.485 | € 504.000 | 48% | boven gemiddeld | +0,6 m |
| Aetsveld-Noord | 1.600 | € 447.000 | 68% | onder gemiddeld | -0,9 m |
| Aetsveld-Zuid | 1.725 | € 430.000 | 69% | gemiddeld | -1,1 m |
| Aetsveldsepolder | 445 | € 884.000 | 92% | ruim boven gemiddeld | -1,3 m |
| Alexanderplein e.o. | 400 | € 639.000 | 50% | ruim boven gemiddeld | +1,1 m |
| Ambonpleinbuurt | 3.750 | € 453.000 | 22% | onder gemiddeld | +0,8 m |
| Amstel III deel A/B-Noord | 1.150 | € 369.000 | 0% | boven gemiddeld | -2,7 m |
| Amstel III deel A/B-Zuid | 2.730 | € 188.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -2,5 m |
| Amstelglorie | 75 | – | – | ruim boven gemiddeld | +0,3 m |
| Amstelkwartier-Noord | 3.045 | € 588.000 | 27% | gemiddeld | +1,0 m |
| Amstelkwartier-West | 810 | € 290.000 | 0% | gemiddeld | +0,5 m |
| Amstelveldbuurt | 1.525 | € 952.000 | 44% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Amsterdamse Bos | 70 | € 595.000 | 45% | ruim boven gemiddeld | -0,4 m |
| Amsterdamse Poort | 2.535 | € 269.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -1,0 m |
| Andreasterrein | 1.205 | € 839.000 | 47% | boven gemiddeld | +1,1 m |
| Anjeliersbuurt-Noord | 2.070 | € 602.000 | 31% | ruim boven gemiddeld | +0,8 m |
| Anjeliersbuurt-Zuid | 2.945 | € 555.000 | 28% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Architectenbuurt | 1.695 | € 509.000 | 57% | boven gemiddeld | +1,2 m |
| Arondeusbuurt | 2.850 | € 369.000 | 19% | ruim onder gemiddeld | -0,6 m |
| Baaibuurt-Oost | 710 | € 77.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | +1,5 m |
| Baaibuurt-West | 175 | – | 1% | ruim onder gemiddeld | +0,6 m |
| Bakemabuurt | 3.120 | € 379.000 | 22% | ruim onder gemiddeld | -0,7 m |
| Balboaplein e.o. | 2.950 | € 446.000 | 22% | ruim onder gemiddeld | +0,5 m |
| Banne-Noordoost | 3.545 | € 384.000 | 32% | ruim onder gemiddeld | 0,0 m |
| Banne-Noordwest | 2.590 | € 337.000 | 21% | ruim onder gemiddeld | -0,2 m |
| Banne-Zuidoost | 4.245 | € 439.000 | 34% | ruim onder gemiddeld | -0,1 m |
| Banne-Zuidwest | 3.690 | € 406.000 | 26% | ruim onder gemiddeld | -0,0 m |
| Banpleinbuurt | 780 | € 1.761.000 | 57% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Bedrijvencentrum Osdorp | 130 | € 192.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -2,8 m |
| Bedrijvencentrum Westerkwartier | 65 | – | – | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Bedrijvengebied Zeeburgerkade | 260 | € 559.000 | 12% | boven gemiddeld | +0,6 m |
| Bedrijvenpark Lutkemeer | 65 | € 1.022.000 | 74% | ruim onder gemiddeld | -3,6 m |
| Bedrijventerrein Landlust | 735 | € 409.000 | 49% | gemiddeld | +0,5 m |
| Bedrijventerrein Schinkel | 265 | – | – | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Bedrijventerrein Van Houten | 675 | € 769.000 | 92% | ruim boven gemiddeld | -0,3 m |
| Bedrijventerrein-Noord Weesp | 125 | € 412.000 | 36% | onder gemiddeld | -0,5 m |
| Beethovenbuurt | 1.350 | € 1.494.000 | 51% | ruim boven gemiddeld | +0,8 m |
| Begijnhofbuurt | 485 | € 496.000 | 9% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Belgiëplein e.o. | 1.130 | € 434.000 | 42% | onder gemiddeld | -1,2 m |
| Bellamybuurt-Noord | 2.390 | € 556.000 | 25% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Bellamybuurt-Zuid | 3.860 | € 513.000 | 26% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Bertelmanpleinbuurt | 1.025 | € 493.000 | 6% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Betondorp | 2.930 | € 464.000 | 20% | onder gemiddeld | -1,9 m |
| BG-terrein e.o. | 720 | € 565.000 | 22% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Bijlmermuseum-Noord | 2.290 | € 293.000 | 9% | ruim onder gemiddeld | -3,0 m |
| Bijlmermuseum-Zuid | 3.090 | € 304.000 | 26% | ruim onder gemiddeld | -2,7 m |
| Blauwe Zand | 1.910 | € 484.000 | 19% | ruim onder gemiddeld | -0,0 m |
| Bloemenbuurt-Noord | 2.460 | € 450.000 | 28% | ruim onder gemiddeld | +0,9 m |
| Bloemenbuurt-Zuid | 2.540 | € 480.000 | 9% | onder gemiddeld | +1,0 m |
| Bloemgrachtbuurt | 2.955 | € 630.000 | 35% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Borgerbuurt | 2.820 | € 480.000 | 19% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Borneo | 2.695 | € 782.000 | 38% | ruim boven gemiddeld | +1,5 m |
| Bosleeuw | 5.975 | € 418.000 | 30% | ruim onder gemiddeld | +1,1 m |
| Botteskerkbuurt | 3.415 | € 363.000 | 20% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Bovendiep/Diemerpark | 65 | – | – | ruim boven gemiddeld | +2,1 m |
| Buiksloterbreek | 305 | € 781.000 | 97% | ruim boven gemiddeld | +0,8 m |
| Buiksloterdijk-Oost | 135 | € 1.253.000 | 96% | ruim boven gemiddeld | -0,1 m |
| Buiksloterdijk-West | 170 | € 1.032.000 | 90% | boven gemiddeld | 0,0 m |
| Buiksloterham-Noord | 1.620 | € 656.000 | 63% | gemiddeld | +1,1 m |
| Buiksloterham-Zuid | 1.995 | € 610.000 | 27% | onder gemiddeld | +0,9 m |
| Buikslotermeer-Noord | 2.485 | € 373.000 | 49% | ruim onder gemiddeld | -2,5 m |
| Buikslotermeerplein | 1.360 | € 405.000 | 19% | ruim onder gemiddeld | -3,1 m |
| Buitenveldert-Oost-Midden | 3.445 | € 466.000 | 26% | gemiddeld | -0,8 m |
| Buitenveldert-West-Midden | 995 | € 946.000 | 53% | ruim boven gemiddeld | -0,5 m |
| Buitenveldert-Zuid-Midden | 3.920 | € 506.000 | 47% | boven gemiddeld | -1,0 m |
| Buitenveldert-Zuidoost | 4.055 | € 542.000 | 41% | boven gemiddeld | -1,0 m |
| Buitenveldert-Zuidwest | 4.530 | € 581.000 | 36% | ruim boven gemiddeld | -0,8 m |
| Burgemeester Tellegenbuurt-Oost | 2.695 | € 470.000 | 17% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| BurgemeesterTellegenbuurt-West | 2.160 | € 465.000 | 15% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Burgwallen-Oost | 1.715 | € 524.000 | 18% | ruim boven gemiddeld | +1,1 m |
| Buyskade e.o. | 3.125 | € 541.000 | 31% | boven gemiddeld | +0,7 m |
| Calandlaan/Lelylaan | 1.280 | € 387.000 | 26% | ruim onder gemiddeld | -0,4 m |
| Centrumeiland | 1.535 | € 699.000 | 62% | ruim onder gemiddeld | +2,4 m |
| Circus/Kermisbuurt | 1.330 | € 393.000 | 56% | ruim onder gemiddeld | +0,6 m |
| Coenhaven | 970 | – | – | gemiddeld | +1,3 m |
| Columbusplein e.o. | 3.395 | € 444.000 | 18% | onder gemiddeld | +0,5 m |
| Concertgebouwbuurt | 1.835 | € 1.348.000 | 56% | ruim boven gemiddeld | +0,1 m |
| Confuciusbuurt | 3.985 | € 340.000 | 14% | ruim onder gemiddeld | -0,7 m |
| Cornelis Schuytbuurt | 2.905 | € 1.491.000 | 56% | ruim boven gemiddeld | +0,2 m |
| Cornelis Troostbuurt | 3.660 | € 518.000 | 32% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Coronelbuurt | 1.550 | € 445.000 | 65% | onder gemiddeld | -0,2 m |
| Cremerbuurt-Oost | 2.250 | € 596.000 | 40% | ruim boven gemiddeld | +0,4 m |
| Cremerbuurt-West | 5.580 | € 556.000 | 34% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Cruquiusbuurt | 2.575 | € 660.000 | 33% | boven gemiddeld | +0,9 m |
| Czaar Peterbuurt | 2.320 | € 454.000 | 25% | onder gemiddeld | +1,3 m |
| D-buurt | 2.405 | € 97.000 | 1% | ruim onder gemiddeld | -1,7 m |
| Da Costabuurt-Noord | 4.710 | € 581.000 | 34% | ruim boven gemiddeld | +1,0 m |
| Da Costabuurt-Zuid | 2.225 | € 492.000 | 35% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Dapperbuurt-Noord | 4.255 | € 475.000 | 27% | onder gemiddeld | +0,9 m |
| Dapperbuurt-Zuid | 3.625 | € 474.000 | 23% | gemiddeld | +1,0 m |
| De Aker-Oost | 5.810 | € 581.000 | 67% | ruim onder gemiddeld | -2,5 m |
| De Aker-West | 4.525 | € 526.000 | 65% | ruim onder gemiddeld | -2,3 m |
| De Bongerd | 3.165 | € 677.000 | 70% | onder gemiddeld | +1,7 m |
| De Eendracht | 2.425 | € 465.000 | 52% | ruim onder gemiddeld | -2,4 m |
| De Eenhoorn | 2.640 | € 377.000 | 1% | boven gemiddeld | -1,7 m |
| De Kameleon e.o. | 2.360 | € 244.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -2,6 m |
| De Kleine Wereld | 2.635 | € 318.000 | 11% | ruim onder gemiddeld | -3,2 m |
| De Klenckebuurt | 830 | € 598.000 | 36% | ruim boven gemiddeld | -0,9 m |
| De Klomp | 650 | € 594.000 | 87% | gemiddeld | -0,7 m |
| De Omval | 715 | € 683.000 | 47% | ruim boven gemiddeld | +1,6 m |
| De Wester Quartier | 1.705 | € 524.000 | 25% | boven gemiddeld | +0,6 m |
| De Wetbuurt | 1.760 | € 620.000 | 39% | ruim boven gemiddeld | -3,5 m |
| De Wittenbuurt-Noord | 1.375 | € 499.000 | 25% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| De Wittenbuurt-Zuid | 780 | € 476.000 | 22% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Delflandpleinbuurt-Oost | 2.105 | € 320.000 | 10% | onder gemiddeld | +0,5 m |
| Delflandpleinbuurt-West | 4.745 | € 346.000 | 11% | ruim onder gemiddeld | +0,3 m |
| Den Texbuurt | 1.090 | € 857.000 | 47% | ruim boven gemiddeld | +0,8 m |
| Diamantbuurt | 2.955 | € 499.000 | 17% | boven gemiddeld | +0,5 m |
| Dichtersbuurt | 1.050 | € 296.000 | 12% | ruim onder gemiddeld | -0,5 m |
| Diepenbrockbuurt | 780 | € 2.286.000 | 67% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Dijkgraafpleinbuurt | 6.020 | € 340.000 | 37% | ruim onder gemiddeld | -2,7 m |
| Dobbebuurt | 3.005 | € 337.000 | 27% | ruim onder gemiddeld | -0,0 m |
| Don Bosco | 2.195 | € 649.000 | 44% | ruim boven gemiddeld | -3,4 m |
| Dorp Driemond | 1.545 | € 438.000 | 60% | onder gemiddeld | -0,5 m |
| Dorp Sloten | 730 | € 621.000 | 75% | gemiddeld | -1,1 m |
| Driehoekbuurt | 2.730 | € 498.000 | 28% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Dudokbuurt | 3.030 | € 355.000 | 21% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Duivelseiland | 1.390 | € 611.000 | 35% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Durgerdam | 490 | € 1.062.000 | 86% | boven gemiddeld | -1,1 m |
| E-buurt | 2.365 | € 499.000 | 44% | ruim onder gemiddeld | -1,5 m |
| Ed Pelsterparkbuurt | 5.740 | € 576.000 | 45% | ruim onder gemiddeld | +1,7 m |
| Eendrachtspark | 265 | € 323.000 | 49% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Elandsgrachtbuurt | 4.300 | € 562.000 | 26% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Elzenhagen-Noord | 3.600 | € 509.000 | 40% | ruim onder gemiddeld | -1,1 m |
| Elzenhagen-Zuid | 1.830 | € 242.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -1,9 m |
| Emanuel van Meterenbuurt | 2.320 | € 487.000 | 37% | onder gemiddeld | -0,7 m |
| Entrepot-Noordwest | 1.640 | € 495.000 | 26% | boven gemiddeld | +1,9 m |
| Erasmusparkbuurt-Oost | 1.825 | € 550.000 | 40% | gemiddeld | +0,7 m |
| Erasmusparkbuurt-West | 3.975 | € 452.000 | 52% | gemiddeld | +0,2 m |
| F-buurt | 4.325 | € 338.000 | 27% | ruim onder gemiddeld | -1,4 m |
| Fannius Scholtenbuurt | 3.630 | € 436.000 | 31% | gemiddeld | +0,5 m |
| Felix Meritisbuurt | 2.115 | € 868.000 | 40% | ruim boven gemiddeld | +1,0 m |
| Filips van Almondekwartier | 1.085 | € 525.000 | 39% | boven gemiddeld | +0,4 m |
| Frankendael | 50 | – | – | ruim boven gemiddeld | -4,2 m |
| Frans Halsbuurt | 2.610 | € 553.000 | 30% | ruim boven gemiddeld | +0,4 m |
| Frederik Hendrikbuurt-Noord | 3.870 | € 502.000 | 31% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 3.115 | € 456.000 | 31% | ruim boven gemiddeld | +0,8 m |
| Frederik Hendrikbuurt-Zuidwest | 1.215 | € 513.000 | 35% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Frederikspleinbuurt | 960 | € 855.000 | 46% | ruim boven gemiddeld | +1,4 m |
| G-buurt-Noord | 1.710 | € 229.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -1,8 m |
| G-buurt-Oost | 3.170 | € 372.000 | 65% | onder gemiddeld | -2,4 m |
| G-buurt-West | 3.705 | € 396.000 | 36% | ruim onder gemiddeld | -2,4 m |
| Geelvinckbuurt | 330 | € 744.000 | 19% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Gein 1 | 2.945 | € 260.000 | 22% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Gein 2 | 1.660 | € 295.000 | 24% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Gein 3 | 3.210 | € 441.000 | 95% | ruim onder gemiddeld | -1,0 m |
| Gein 4 | 3.380 | € 375.000 | 26% | ruim onder gemiddeld | -1,3 m |
| Gelderlandpleinbuurt | 4.705 | € 494.000 | 36% | boven gemiddeld | -0,7 m |
| Gerard Doubuurt | 2.055 | € 541.000 | 26% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Geuzenhofbuurt | 1.670 | € 444.000 | 49% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Gibraltarbuurt | 4.135 | € 394.000 | 24% | onder gemiddeld | +0,6 m |
| Gooise Kant | 865 | € 559.000 | 65% | ruim onder gemiddeld | -0,3 m |
| Groenmarktkadebuurt | 335 | € 629.000 | 36% | ruim boven gemiddeld | +1,1 m |
| Grunder/Koningshoef | 1.745 | € 434.000 | 51% | ruim onder gemiddeld | -2,5 m |
| GWL-terrein | 1.225 | € 620.000 | 49% | boven gemiddeld | +0,6 m |
| Haarlemmerbuurt-Oost | 1.510 | € 559.000 | 25% | ruim boven gemiddeld | +2,0 m |
| Haarlemmerbuurt-West | 2.395 | € 544.000 | 27% | ruim boven gemiddeld | +1,6 m |
| Hakfort/Huigenbos | 2.405 | € 262.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -0,6 m |
| Hamerstraatkwartier-West | 380 | € 344.000 | 9% | onder gemiddeld | +1,1 m |
| Harmoniehofbuurt | 1.325 | € 649.000 | 0% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Havenkwartier IJburg | 2.155 | € 481.000 | 23% | ruim onder gemiddeld | +2,5 m |
| Helmersbuurt-Oost | 2.600 | € 729.000 | 41% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Hemelrijk | 580 | € 481.000 | 31% | ruim boven gemiddeld | +1,3 m |
| Hemonybuurt | 2.650 | € 638.000 | 32% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Hercules Seghersbuurt | 2.530 | € 485.000 | 21% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Herensingelkwartier | 1.040 | € 489.000 | 64% | onder gemiddeld | +0,3 m |
| Het Funen | 1.275 | € 733.000 | 62% | ruim boven gemiddeld | +1,4 m |
| Hiltonbuurt | 70 | – | 58% | ruim boven gemiddeld | +1,1 m |
| Hoge Dijk | 325 | – | – | ruim onder gemiddeld | -2,8 m |
| Hogewey-Midden | 1.875 | € 378.000 | 44% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Hogewey-Noord | 1.140 | € 430.000 | 73% | ruim onder gemiddeld | -1,1 m |
| Hogewey-Zuid | 1.960 | € 453.000 | 35% | ruim onder gemiddeld | -0,3 m |
| Holendrecht-Oost | 2.520 | € 419.000 | 55% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Holendrecht-West | 2.870 | € 269.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -0,4 m |
| Holendrecht-Zuid | 4.255 | € 284.000 | 13% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Holysloot | 285 | – | 70% | boven gemiddeld | -1,8 m |
| Hondecoeterbuurt | 2.015 | € 1.069.000 | 42% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Hoptille | 1.985 | € 231.000 | 8% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Houthavens-Oost | 640 | € 744.000 | 57% | ruim boven gemiddeld | +1,3 m |
| Houthavens-West | 4.835 | € 875.000 | 49% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Huntum | 180 | € 580.000 | 85% | onder gemiddeld | -1,4 m |
| IJplein e.o. | 2.430 | € 417.000 | 20% | ruim onder gemiddeld | +1,0 m |
| IJsbaanpad e.o. | 420 | – | – | ruim boven gemiddeld | +1,0 m |
| IJselbuurt-Oost | 2.870 | € 541.000 | 18% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| IJselbuurt-West | 2.330 | € 487.000 | 18% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Isolatorbuurt | 65 | – | – | gemiddeld | +1,4 m |
| Jacob Geelbuurt | 3.230 | € 379.000 | 13% | ruim onder gemiddeld | -0,3 m |
| Jacques Veltmanbuurt | 3.745 | € 391.000 | 21% | ruim onder gemiddeld | -0,3 m |
| Jan de Louterbuurt | 3.230 | € 369.000 | 38% | ruim onder gemiddeld | -0,6 m |
| Jan Maijenbuurt | 2.210 | € 422.000 | 24% | ruim onder gemiddeld | +0,4 m |
| Java-eiland | 3.075 | € 706.000 | 33% | ruim boven gemiddeld | +1,7 m |
| Johan Jongkindbuurt | 1.045 | € 273.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | +0,5 m |
| Johannes Vermeerbuurt | 1.505 | € 1.218.000 | 49% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| John Franklinbuurt | 1.870 | € 439.000 | 20% | onder gemiddeld | +0,5 m |
| Joris Ivenspleinbuurt | 2.930 | € 503.000 | 28% | ruim onder gemiddeld | +1,9 m |
| Julianapark | 1.395 | € 586.000 | 9% | ruim boven gemiddeld | -1,5 m |
| K-buurt-Zuidoost | 1.405 | € 501.000 | 41% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| K-buurt-Zuidwest | 1.410 | € 425.000 | 55% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Kadijken | 2.845 | € 615.000 | 36% | ruim boven gemiddeld | +1,4 m |
| Kadoelen | 2.455 | € 731.000 | 72% | boven gemiddeld | -0,9 m |
| Kalverdriehoek | 350 | € 646.000 | 22% | ruim boven gemiddeld | +1,0 m |
| Kantershof | 2.245 | € 338.000 | 52% | ruim onder gemiddeld | -2,1 m |
| Kattenburg | 1.725 | € 535.000 | 25% | boven gemiddeld | +1,1 m |
| Kazernebuurt | 930 | € 544.000 | 23% | boven gemiddeld | +1,1 m |
| Kelbergen | 1.035 | € 339.000 | 19% | ruim onder gemiddeld | -1,6 m |
| Klaprozenbuurt | 105 | – | – | ruim onder gemiddeld | +1,1 m |
| KNSM-eiland | 2.325 | € 594.000 | 49% | ruim boven gemiddeld | +1,8 m |
| Kolenkitbuurt-Noord | 4.645 | € 440.000 | 15% | ruim onder gemiddeld | +1,5 m |
| Kolenkitbuurt-Zuid | 2.220 | € 444.000 | 24% | onder gemiddeld | +1,2 m |
| Koningin Wilhelminaplein | 3.410 | € 486.000 | 19% | gemiddeld | 0,0 m |
| Kop Zeedijk | 1.150 | € 471.000 | 22% | ruim boven gemiddeld | +1,7 m |
| Kop Zuidas | 1.030 | € 566.000 | 16% | ruim boven gemiddeld | +1,8 m |
| Kortenaerkwartier | 2.185 | € 565.000 | 33% | boven gemiddeld | +0,3 m |
| Kortvoort | 2.920 | € 280.000 | 15% | ruim onder gemiddeld | -2,5 m |
| Kromme Mijdrechtbuurt | 2.190 | € 495.000 | 20% | boven gemiddeld | +0,5 m |
| L-buurt | 3.125 | € 315.000 | 42% | ruim onder gemiddeld | -0,5 m |
| Laan van Spartaan | 2.775 | € 438.000 | 20% | onder gemiddeld | +1,1 m |
| Landelijk gebied Driemond | 155 | € 869.000 | 89% | boven gemiddeld | -1,8 m |
| Landlust-Noord | 2.340 | € 407.000 | 27% | onder gemiddeld | +0,6 m |
| Landlust-Zuid | 4.120 | € 474.000 | 36% | gemiddeld | +0,8 m |
| Lanenrijk | 2.845 | € 844.000 | 97% | boven gemiddeld | -0,4 m |
| Langestraat e.o. | 1.885 | € 891.000 | 51% | ruim boven gemiddeld | +1,0 m |
| Lastage | 1.110 | € 595.000 | 34% | ruim boven gemiddeld | +1,7 m |
| Leeuwenveld | 1.530 | € 703.000 | 92% | boven gemiddeld | -0,3 m |
| Legmeerpleinbuurt | 1.670 | € 580.000 | 35% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Leidsebuurt-Noordoost | 1.120 | € 597.000 | 29% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Leidsebuurt-Noordwest | 290 | € 565.000 | 40% | ruim boven gemiddeld | +1,2 m |
| Leidsebuurt-Zuidoost | 315 | € 592.000 | 27% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Leidsebuurt-Zuidwest | 170 | € 599.000 | 18% | ruim boven gemiddeld | +1,2 m |
| Leidsegracht-Noord | 685 | € 1.024.000 | 43% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Leidsegracht-Zuid | 735 | € 912.000 | 33% | ruim boven gemiddeld | +1,1 m |
| Leliegracht e.o. | 1.825 | € 871.000 | 41% | ruim boven gemiddeld | +1,1 m |
| Linnaeusparkbuurt | 2.645 | € 800.000 | 46% | ruim boven gemiddeld | -2,9 m |
| Lizzy Ansinghbuurt | 2.350 | € 513.000 | 26% | ruim boven gemiddeld | +0,8 m |
| Lodewijk van Deysselbuurt | 3.155 | € 307.000 | 7% | ruim onder gemiddeld | -0,7 m |
| Loenermark | 2.160 | € 349.000 | 27% | ruim onder gemiddeld | -2,1 m |
| Lootsbuurt | 1.855 | € 457.000 | 24% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Louis Couperusbuurt | 2.325 | € 299.000 | 10% | ruim onder gemiddeld | +0,3 m |
| Louis Crispijnbuurt | 3.275 | € 421.000 | 21% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Lucas/Andreasziekenhuis e.o. | 1.230 | € 408.000 | 0% | onder gemiddeld | +0,3 m |
| Makassarpleinbuurt | 5.625 | € 455.000 | 20% | ruim onder gemiddeld | +0,8 m |
| Marathonbuurt-Oost | 1.440 | € 529.000 | 13% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Marathonbuurt-West | 2.320 | € 426.000 | 17% | boven gemiddeld | +0,6 m |
| Marcanti | 1.025 | € 527.000 | 30% | ruim boven gemiddeld | +1,1 m |
| Marine-Etablissement | 95 | – | – | ruim boven gemiddeld | +1,5 m |
| Marjoleinterrein | 340 | € 518.000 | 51% | ruim onder gemiddeld | +0,5 m |
| Markengouw-Midden | 4.150 | € 438.000 | 23% | ruim onder gemiddeld | +0,2 m |
| Markengouw-Noord | 640 | € 319.000 | 46% | ruim onder gemiddeld | -0,7 m |
| Markengouw-Zuid | 2.295 | € 385.000 | 28% | ruim onder gemiddeld | +0,3 m |
| Marnixbuurt-Midden | 195 | € 611.000 | 49% | ruim boven gemiddeld | +1,2 m |
| Marnixbuurt-Noord | 1.445 | € 481.000 | 17% | ruim boven gemiddeld | +0,8 m |
| Marnixbuurt-Zuid | 690 | € 542.000 | 15% | ruim boven gemiddeld | +1,2 m |
| Medisch Centrum Slotervaart | 885 | € 390.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -0,5 m |
| Meer en Oever | 3.175 | € 459.000 | 46% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Meerwaldtbuurt | 1.965 | € 352.000 | 7% | ruim onder gemiddeld | -0,2 m |
| Melkweg/Oostzanerwerf | 330 | € 158.000 | 0% | boven gemiddeld | +0,1 m |
| Mercatorpark | 2.840 | – | – | ruim onder gemiddeld | +0,1 m |
| Middelveldsche Akerpolder | 4.120 | € 460.000 | 24% | ruim onder gemiddeld | -3,0 m |
| Middenmeer-Noord | 2.780 | € 791.000 | 47% | ruim boven gemiddeld | -3,3 m |
| Middenmeer-Zuid | 5.140 | € 634.000 | 50% | boven gemiddeld | -3,5 m |
| Minervabuurt-Midden | 2.475 | € 1.181.000 | 59% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Minervabuurt-Noord | 1.410 | € 1.401.000 | 64% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Minervabuurt-Zuid | 2.555 | € 984.000 | 50% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Minervahaven-Noordoost | 785 | – | – | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Molenwijk | 2.995 | € 286.000 | 17% | ruim onder gemiddeld | +0,1 m |
| NDSM terrein | 4.265 | € 460.000 | 6% | ruim onder gemiddeld | +1,5 m |
| Nes e.o. | 410 | € 644.000 | 31% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Nieuw-Sloten-Noordoost | 3.235 | € 539.000 | 35% | gemiddeld | -1,2 m |
| Nieuw-Sloten-Noordwest | 3.000 | € 545.000 | 51% | gemiddeld | -1,2 m |
| Nieuw-Sloten-Zuidoost | 2.115 | € 540.000 | 20% | gemiddeld | -1,3 m |
| Nieuw-Sloten-Zuidwest | 2.170 | € 603.000 | 94% | boven gemiddeld | -1,3 m |
| Nieuwe Kerk e.o. | 830 | € 522.000 | 23% | ruim boven gemiddeld | +1,7 m |
| Nieuwe Meer | 165 | – | – | onder gemiddeld | -0,0 m |
| Nieuwendammerdijk-Oost | 345 | € 985.000 | 95% | onder gemiddeld | +0,7 m |
| Nieuwendammerdijk-West | 1.020 | € 942.000 | 92% | boven gemiddeld | +0,3 m |
| Nieuwendijk-Noord | 485 | € 509.000 | 15% | ruim boven gemiddeld | +1,6 m |
| Nieuwmarkt | 1.575 | € 543.000 | 17% | ruim boven gemiddeld | +1,7 m |
| Nintemanterrein | 125 | € 888.000 | 98% | ruim boven gemiddeld | +0,2 m |
| Noorder IJplas | 140 | – | – | ruim boven gemiddeld | +1,4 m |
| Noorderstrook-West | 75 | – | – | ruim onder gemiddeld | -2,4 m |
| Noordoever Sloterplas | 3.365 | € 445.000 | 42% | ruim onder gemiddeld | -0,1 m |
| Olympisch Stadion e.o. | 2.320 | € 761.000 | 9% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Ookmeer | 435 | – | – | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Oostelijke Handelskade | 1.430 | € 697.000 | 26% | ruim boven gemiddeld | +2,5 m |
| Oostelijke Vechtoever | 535 | – | 85% | ruim boven gemiddeld | -1,2 m |
| Oostenburg | 3.710 | € 513.000 | 22% | boven gemiddeld | +1,0 m |
| Oosterdokseiland | 510 | € 940.000 | 46% | ruim boven gemiddeld | +2,4 m |
| Oosterpark | 105 | € 300.000 | 1% | ruim boven gemiddeld | -0,3 m |
| Oosterparkbuurt-Noordwest | 3.805 | € 489.000 | 25% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Oosterparkbuurt-Zuidoost | 3.605 | € 564.000 | 35% | boven gemiddeld | +0,8 m |
| Oosterparkbuurt-Zuidwest | 3.040 | € 493.000 | 22% | gemiddeld | +0,8 m |
| Oostoever Sloterplas | 2.415 | € 573.000 | 64% | ruim boven gemiddeld | -0,4 m |
| Oostpoort | 2.120 | € 658.000 | 35% | gemiddeld | +1,3 m |
| Oostzanerdijk | 340 | € 620.000 | 74% | onder gemiddeld | -0,4 m |
| Orteliusbuurt-Midden | 1.850 | € 452.000 | 31% | onder gemiddeld | +0,4 m |
| Orteliusbuurt-Noord | 1.300 | € 435.000 | 32% | onder gemiddeld | +0,5 m |
| Orteliusbuurt-Zuid | 1.850 | € 451.000 | 28% | onder gemiddeld | +0,6 m |
| Osdorp-Zuidoost | 4.180 | € 426.000 | 35% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Osdorper Bovenpolder | 755 | € 751.000 | 70% | gemiddeld | -2,8 m |
| Osdorpplein e.o. | 4.835 | € 388.000 | 21% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Oude Kerk e.o. | 770 | € 524.000 | 13% | ruim boven gemiddeld | +1,4 m |
| Overamstel | 50 | – | – | onbekend | -1,3 m |
| Overhoeks | 4.015 | € 655.000 | 28% | onder gemiddeld | +1,5 m |
| Overtoomse Veld-Noord | 5.665 | € 496.000 | 25% | ruim onder gemiddeld | -0,2 m |
| Overtoomse Veld-Zuid | 4.800 | € 418.000 | 16% | ruim onder gemiddeld | -0,2 m |
| P.C. Hooftbuurt | 800 | € 1.234.000 | 35% | ruim boven gemiddeld | +0,3 m |
| Paramariboplein e.o. | 3.775 | € 545.000 | 38% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Park de Meer | 1.540 | € 702.000 | 64% | gemiddeld | -3,4 m |
| Park Haagseweg | 965 | € 642.000 | 92% | boven gemiddeld | -0,5 m |
| Parooldriehoek | 635 | € 453.000 | 0% | onder gemiddeld | +1,6 m |
| Passeerdersgrachtbuurt | 895 | € 661.000 | 40% | ruim boven gemiddeld | +0,8 m |
| Pieter van der Doesbuurt | 1.860 | € 481.000 | 19% | gemiddeld | +0,5 m |
| Plan van Gool | 3.135 | € 379.000 | 30% | ruim onder gemiddeld | -2,8 m |
| Planciusbuurt-Noord | 325 | € 374.000 | 11% | ruim boven gemiddeld | +1,5 m |
| Planciusbuurt-Zuid | 160 | € 430.000 | 1% | ruim boven gemiddeld | +1,5 m |
| Plantage | 2.465 | € 724.000 | 37% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Postjeskade e.o. | 2.955 | € 521.000 | 29% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Prinses Irenebuurt | 1.395 | € 1.129.000 | 74% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Ransdorp | 330 | € 1.016.000 | 86% | ruim boven gemiddeld | -1,5 m |
| Rapenburg | 1.030 | € 505.000 | 25% | ruim boven gemiddeld | +1,3 m |
| Rechte H-buurt | 3.030 | € 274.000 | 18% | ruim onder gemiddeld | -2,1 m |
| Reigersbos 1 | 2.030 | € 303.000 | 35% | ruim onder gemiddeld | -1,1 m |
| Reigersbos 2 | 1.575 | € 271.000 | 38% | ruim onder gemiddeld | -1,1 m |
| Reigersbos 3 | 2.495 | € 327.000 | 32% | ruim onder gemiddeld | -0,4 m |
| Reigersbos 4 | 2.555 | € 380.000 | 39% | ruim onder gemiddeld | -1,3 m |
| Reimerswaal | 3.000 | € 375.000 | 11% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Rembrandtpark-Noord | 1.010 | € 522.000 | 0% | boven gemiddeld | -0,4 m |
| Rembrandtpark-Zuid | 895 | € 529.000 | 59% | boven gemiddeld | +0,1 m |
| Rembrandtplein e.o. | 880 | € 618.000 | 20% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Riekerhaven | 415 | € 31.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | +2,2 m |
| Riekerpolder | 655 | € 412.000 | 1% | gemiddeld | +0,9 m |
| Rieteiland-Oost | 310 | € 1.880.000 | 99% | ruim boven gemiddeld | +1,5 m |
| Rieteilanden-West | 2.580 | € 916.000 | 66% | gemiddeld | +1,2 m |
| Rietlanden | 2.395 | € 641.000 | 40% | ruim boven gemiddeld | +2,5 m |
| Rijnbuurt-Midden | 2.170 | € 540.000 | 23% | ruim boven gemiddeld | +0,4 m |
| Rijnbuurt-Oost | 2.700 | € 522.000 | 33% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Rijnbuurt-West | 1.630 | € 451.000 | 12% | boven gemiddeld | +0,5 m |
| Robert Scottbuurt-Oost | 1.660 | € 456.000 | 33% | onder gemiddeld | +0,5 m |
| Robert Scottbuurt-West | 2.145 | € 356.000 | 24% | ruim onder gemiddeld | +1,3 m |
| Rode Kruisbuurt | 255 | € 697.000 | 93% | ruim boven gemiddeld | -0,4 m |
| Ruys de Beerenbrouckbuurt | 6.130 | € 401.000 | 20% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Sarphatiparkbuurt | 5.150 | € 512.000 | 27% | ruim boven gemiddeld | +0,2 m |
| Sarphatistrook | 1.950 | € 626.000 | 31% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Scheepvaarthuisbuurt | 760 | € 725.000 | 41% | ruim boven gemiddeld | +1,5 m |
| Scheldebuurt-Midden | 3.120 | € 697.000 | 41% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Scheldebuurt-Oost | 2.385 | € 629.000 | 38% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Scheldebuurt-West | 4.390 | € 667.000 | 32% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Schellingwoude-Oost | 620 | € 1.049.000 | 88% | boven gemiddeld | -0,3 m |
| Schellingwoude-West | 70 | € 947.000 | 74% | boven gemiddeld | +0,7 m |
| Schinkelbuurt-Noord | 2.405 | € 540.000 | 35% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Schinkelbuurt-Zuid | 1.335 | € 503.000 | 18% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Schipluidenbuurt | 1.805 | € 364.000 | 5% | ruim onder gemiddeld | +0,1 m |
| Science Park-Noord | 2.670 | € 337.000 | 14% | gemiddeld | -1,5 m |
| Science Park-Zuid | 290 | € 46.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -1,9 m |
| Sloterdijk Poort-Zuid | 95 | – | 3% | ruim onder gemiddeld | +1,4 m |
| Sloterdijk Stationskwartier | 1.675 | € 317.000 | 17% | ruim onder gemiddeld | +1,8 m |
| Sloterweg e.o. | 330 | € 1.113.000 | 74% | ruim boven gemiddeld | +0,1 m |
| Sluisbuurt | 480 | – | – | ruim boven gemiddeld | +1,6 m |
| Spaarndammerbuurt-Midden | 1.425 | € 484.000 | 28% | onder gemiddeld | +0,9 m |
| Spaarndammerbuurt-Noordoost | 2.570 | € 450.000 | 23% | onder gemiddeld | +1,6 m |
| Spaarndammerbuurt-Noordwest | 1.915 | € 465.000 | 10% | gemiddeld | +1,2 m |
| Spaarndammerbuurt-Zuidoost | 1.010 | € 467.000 | 32% | boven gemiddeld | +1,5 m |
| Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 1.830 | € 447.000 | 29% | onder gemiddeld | +1,3 m |
| Spiegelbuurt | 850 | € 953.000 | 43% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Sporenburg | 2.630 | € 730.000 | 49% | ruim boven gemiddeld | +1,8 m |
| Sportheldenbuurt | 4.585 | € 508.000 | 27% | ruim onder gemiddeld | +1,8 m |
| Sportpark Middenmeer-Noord | 230 | € 42.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -4,6 m |
| Sportpark Middenmeer-Zuid | 325 | € 626.000 | 58% | boven gemiddeld | -4,5 m |
| Spuistraat-Noord | 845 | € 540.000 | 29% | ruim boven gemiddeld | +1,0 m |
| Spuistraat-Zuid | 765 | € 514.000 | 18% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Staalmanbuurt | 3.840 | € 486.000 | 17% | ruim onder gemiddeld | -0,1 m |
| Staatsliedenbuurt-Noordoost | 1.220 | € 461.000 | 20% | boven gemiddeld | +0,8 m |
| Steigereiland-Noord | 2.290 | € 508.000 | 30% | ruim onder gemiddeld | +1,6 m |
| Steigereiland-Zuid | 2.540 | € 686.000 | 57% | gemiddeld | +1,4 m |
| Sumatraplantsoenbuurt | 3.720 | € 485.000 | 25% | ruim onder gemiddeld | +0,4 m |
| Surinamepleinbuurt | 1.400 | € 628.000 | 44% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Terrasdorp | 4.125 | € 402.000 | 24% | ruim onder gemiddeld | +1,4 m |
| Theo van Goghparkbuurt | 6.020 | € 662.000 | 50% | ruim onder gemiddeld | +1,7 m |
| Timorpleinbuurt-Noord | 3.930 | € 488.000 | 36% | boven gemiddeld | +0,7 m |
| Timorpleinbuurt-Zuid | 4.365 | € 476.000 | 31% | gemiddeld | +0,5 m |
| Transvaalbuurt-Oost | 4.785 | € 525.000 | 24% | boven gemiddeld | +0,2 m |
| Transvaalbuurt-West | 3.965 | € 469.000 | 29% | onder gemiddeld | +0,4 m |
| Trompbuurt | 3.035 | € 552.000 | 34% | ruim boven gemiddeld | +0,4 m |
| Tuindorp Amstelstation | 835 | € 387.000 | 0% | onder gemiddeld | -3,0 m |
| Tuindorp Frankendael | 3.965 | € 522.000 | 15% | boven gemiddeld | -3,6 m |
| Tuindorp Nieuwendam-Oost | 2.360 | € 497.000 | 19% | ruim onder gemiddeld | -0,3 m |
| Tuindorp Nieuwendam-West | 1.060 | € 400.000 | 25% | ruim onder gemiddeld | -0,4 m |
| Tuindorp Oostzaan-Oost | 4.120 | € 466.000 | 31% | ruim onder gemiddeld | -2,2 m |
| Tuindorp Oostzaan-West | 1.145 | € 418.000 | 25% | ruim onder gemiddeld | -2,0 m |
| Twiske-Oost | 1.115 | € 470.000 | 54% | onder gemiddeld | +0,3 m |
| Twiske-West | 2.505 | € 568.000 | 66% | gemiddeld | -0,1 m |
| Uilenburg | 1.255 | € 596.000 | 37% | ruim boven gemiddeld | +1,7 m |
| Utrechtsebuurt-Zuid | 1.190 | € 734.000 | 41% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Valeriusbuurt-Oost | 1.410 | € 1.436.000 | 59% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Valeriusbuurt-West | 2.620 | € 980.000 | 46% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Valkenburg | 1.215 | € 567.000 | 41% | ruim boven gemiddeld | +1,7 m |
| Van Brakelkwartier | 970 | € 504.000 | 18% | boven gemiddeld | +0,7 m |
| Van der Helstpleinbuurt | 3.860 | € 531.000 | 29% | ruim boven gemiddeld | +0,4 m |
| Van der Kunbuurt | 185 | € 414.000 | 0% | ruim boven gemiddeld | +1,7 m |
| Van der Pekbuurt | 4.470 | € 406.000 | 12% | ruim onder gemiddeld | +0,8 m |
| Van Tijenbuurt | 2.955 | € 474.000 | 45% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Van Tuyllbuurt | 4.140 | € 592.000 | 29% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Vechtrijk | 1.095 | € 839.000 | 96% | boven gemiddeld | -1,0 m |
| Veluwebuurt | 1.290 | € 483.000 | 10% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Venserpolder-Oost | 3.440 | € 315.000 | 37% | ruim onder gemiddeld | -0,4 m |
| Venserpolder-West | 5.010 | € 286.000 | 23% | ruim onder gemiddeld | -0,1 m |
| Vijzelstraatbuurt | 1.390 | € 1.046.000 | 48% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Vivaldi | 1.265 | € 337.000 | 5% | gemiddeld | -0,7 m |
| Vliegenbos | 190 | – | 63% | onder gemiddeld | +0,5 m |
| Vogelbuurt-Noord | 1.030 | € 457.000 | 20% | onder gemiddeld | +0,6 m |
| Vogelbuurt-Zuid | 4.075 | € 460.000 | 20% | onder gemiddeld | +0,9 m |
| Vogeltjeswei | 645 | € 455.000 | 57% | ruim onder gemiddeld | -1,9 m |
| Vondelparkbuurt-Midden | 925 | € 978.000 | 38% | ruim boven gemiddeld | -0,8 m |
| Vondelparkbuurt-Oost | 900 | € 1.187.000 | 52% | ruim boven gemiddeld | -0,2 m |
| Vondelparkbuurt-West | 2.095 | € 674.000 | 44% | ruim boven gemiddeld | -0,3 m |
| VU-kwartier | 395 | € 720.000 | 53% | ruim boven gemiddeld | -0,7 m |
| Walvisbuurt | 1.365 | € 515.000 | 70% | onder gemiddeld | +0,3 m |
| Waterloopleinbuurt | 880 | € 551.000 | 31% | ruim boven gemiddeld | +1,3 m |
| Waterrijk | 1.340 | € 1.161.000 | 96% | onder gemiddeld | -1,3 m |
| Weesp Centrum | 2.160 | € 518.000 | 57% | boven gemiddeld | +0,6 m |
| Weesp Dichtersbuurt | 1.890 | € 324.000 | 51% | ruim onder gemiddeld | -0,4 m |
| Weesp Schildersbuurt | 1.050 | € 366.000 | 16% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Weesp-Zuid I | 575 | € 329.000 | 20% | onder gemiddeld | -0,6 m |
| Weesp-Zuid II | 640 | € 497.000 | 33% | onder gemiddeld | -0,6 m |
| Weesperbuurt | 3.195 | € 610.000 | 32% | ruim boven gemiddeld | +0,9 m |
| Weespertrekvaart | 1.775 | € 559.000 | 26% | gemiddeld | +0,6 m |
| Weesperzijde-Midden/Zuid | 3.240 | € 629.000 | 38% | ruim boven gemiddeld | +0,8 m |
| Weesperzijde-Noord | 1.950 | € 638.000 | 47% | ruim boven gemiddeld | +0,5 m |
| Wegener Sleeswijkbuurt | 1.470 | € 339.000 | 7% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Werengouw-Midden | 4.935 | € 349.000 | 28% | ruim onder gemiddeld | -0,2 m |
| Werengouw-Noord | 465 | € 411.000 | 72% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Werengouw-Zuid | 1.610 | € 436.000 | 41% | ruim onder gemiddeld | -0,4 m |
| Westelijke eilanden | 2.915 | € 591.000 | 35% | ruim boven gemiddeld | +1,3 m |
| Westerdokseiland | 1.845 | € 832.000 | 42% | ruim boven gemiddeld | +2,8 m |
| Westerstaatsman | 2.825 | € 431.000 | 39% | gemiddeld | +0,5 m |
| Westlandgrachtbuurt | 3.580 | € 529.000 | 37% | ruim boven gemiddeld | +0,6 m |
| Weteringbuurt | 2.440 | € 681.000 | 42% | ruim boven gemiddeld | +0,8 m |
| WG-terrein | 2.550 | € 616.000 | 26% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Wielingenbuurt | 2.910 | € 746.000 | 34% | ruim boven gemiddeld | +0,7 m |
| Wildeman | 5.155 | € 299.000 | 10% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Willemsparkbuurt-Noord | 1.525 | € 1.405.000 | 49% | ruim boven gemiddeld | -0,4 m |
| Willibrordusbuurt | 2.675 | € 505.000 | 26% | ruim boven gemiddeld | +0,4 m |
| Wittenburg | 2.625 | € 485.000 | 32% | gemiddeld | +1,1 m |
| Woon- en Groengebied Sloterdijk | 1.460 | € 548.000 | 11% | boven gemiddeld | -0,9 m |
| Zaagpoortbuurt | 935 | € 379.000 | 18% | ruim boven gemiddeld | +1,0 m |
| Zeeburgerdijk-Oost | 430 | € 652.000 | 57% | boven gemiddeld | +1,0 m |
| Zeeheldenbuurt | 1.925 | € 488.000 | 29% | ruim boven gemiddeld | +1,6 m |
| Zuidas-Noord | 510 | € 862.000 | 31% | ruim boven gemiddeld | +2,3 m |
| Zuidas-Zuid | 2.660 | € 875.000 | 25% | ruim boven gemiddeld | -0,4 m |
| Zuiderkerkbuurt | 1.600 | € 613.000 | 22% | ruim boven gemiddeld | +1,1 m |
| Zuidwestkwadrant-Noord | 3.080 | € 388.000 | 24% | ruim onder gemiddeld | -0,8 m |
| Zuidwestkwadrant-Zuid | 6.175 | € 432.000 | 42% | ruim onder gemiddeld | -0,9 m |
| Zunderdorp | 470 | € 889.000 | 70% | boven gemiddeld | -2,2 m |
Bronnen: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2025, Leefbaarometer (ten opzichte van alle buurten in Nederland) en Actueel Hoogtebestand Nederland (gemiddelde hoogte van de grond ten opzichte van NAP). Gemiddeld ligt de grond in Amsterdam 0,5 m onder NAP. Een lage ligging betekent niet vanzelf meer risico: dijken, duinen en gemalen beschermen ook lage gebieden. Zie overstroomik.nl.
Verder kijken
Gemeenten in Noord-Holland met een vergelijkbare prijs
- Wijdemeren – € 653.211
- Aalsmeer – € 636.273
- Ouder-Amstel – € 623.392
- Huizen – € 616.191
- Heiloo – € 609.771
- Zandvoort – € 604.626
