Huizenprijzen in Almere
Gemiddelde verkoopprijs, betaalbaarheid en verkopen in de gemeente Almere, provincie Flevoland.
Almere in het kort
In 2025 kostte een bestaande koopwoning in Almere gemiddeld € 493.406. Dat is +7,1% ten opzichte van 2024 en 2,9% hoger dan het landelijk gemiddelde van € 479.527.
Daarmee staat Almere op plaats 146 van de 342 gemeenten, gerekend van duur naar goedkoop.
Een gemiddelde woning kost 7,9× het gemiddelde besteedbare jaarinkomen van een huishouden in Almere (2025); landelijk is dat 7,9×.
In Q3 2026 werden in provincie Flevoland 1.549 bestaande koopwoningen verkocht.
Kerncijfers
Gemiddelde verkoopprijs 2025
€ 493.406
Nederland: € 479.527
Gemiddeld besteedbaar inkomen 2025
€ 62.600
Nederland: € 60.900
Prijs ÷ inkomen 2025
7,9×
Met landelijk inkomen: 8,1×
Verkopen Q3 2026
1.549
In provincie Flevoland
Gemiddelde verkoopprijs per jaar
Betaalbaarheid: huizenprijs in jaarinkomens
Hoeveel keer het gemiddelde besteedbare jaarinkomen van een huishouden een gemiddelde woning kost. Vergeleken met het inkomen in Almere zelf en met het landelijk gemiddelde inkomen.
Verkochte woningen per kwartaal
Cijfer voor de hele provincie Flevoland; het CBS publiceert geen verkopen per gemeente.
Cijfers per jaar
| Jaar | Gemiddelde verkoopprijs | Verandering | Besteedbaar inkomen | Prijs ÷ inkomen |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | € 493.406 | +7,1% | € 62.600 (voorlopig) | 7,9× |
| 2024 | € 460.849 | +8,6% | € 60.100 | 7,7× |
| 2023 | € 424.531 | -3,3% | € 57.700 | 7,4× |
| 2022 | € 439.053 | +12,4% | € 52.900 | 8,3× |
| 2021 | € 390.714 | +18,4% | € 49.600 | 7,9× |
| 2020 | € 330.079 | +12,2% | € 47.300 | 7,0× |
| 2019 | € 294.284 | +7,9% | € 45.900 | 6,4× |
| 2018 | € 272.616 | +13,3% | € 43.500 | 6,3× |
| 2017 | € 240.518 | +16,6% | € 42.200 | 5,7× |
| 2016 | € 206.317 | +5,8% | € 41.100 | 5,0× |
| 2015 | € 194.953 | +3,4% | € 39.600 | 4,9× |
| 2014 | € 188.513 | +4,5% | € 39.200 | 4,8× |
| 2013 | € 180.357 | -6,1% | € 37.700 | 4,8× |
| 2012 | € 192.040 | -6,4% | € 37.300 | 5,1× |
| 2011 | € 205.127 | -0,4% | € 37.600 | 5,5× |
Bronnen: CBS gemiddelde verkoopprijzen en CBS inkomen van huishoudens. Een gemiddelde verkoopprijs is geen prijsindex: het soort woningen dat verkocht wordt, beïnvloedt het gemiddelde. Meer uitleg op Bronnen & methode.
Veelgestelde vragen over Almere
Wat kost een huis in Almere?
Een bestaande koopwoning in Almere kostte in 2025 gemiddeld € 493.406, volgens het CBS. Dit is een gemiddelde van alle verkochte woningen; de prijs van een specifieke woning hangt af van onder meer type, grootte en ligging.
Zijn de huizenprijzen in Almere gestegen?
De gemiddelde verkoopprijs veranderde in 2025 met +7,1% ten opzichte van 2024 en met +49,5% ten opzichte van 2020.
Hoe betaalbaar zijn woningen in Almere?
Een gemiddelde woning in Almere kost 7,9× het gemiddelde besteedbare jaarinkomen van een huishouden in de gemeente (2025). Landelijk is dat 7,9×. Hoe hoger dit getal, hoe minder betaalbaar.
Wonen in Almere
Reistijd met de auto
- Naar Amsterdam: 30 minuten
- Naar Rotterdam: 79 minuten
- Naar Den Haag: 63 minuten
- Naar Utrecht: 37 minuten
- Naar Eindhoven: 90 minuten
- Naar Groningen: 107 minuten
Zonder file, van het midden van Almere naar het midden van de stad. Berekend met GraphHopper op kaartdata van © OpenStreetMap-bijdragers. Zoek gemeenten op reistijd in de Woonwijzer.
Woonlasten naast de hypotheek
Eigenaren in Almere betalen gemiddeld € 240 per maand aan gemeentelijke heffingen, waterschap, energie en water (2024; landelijk € 261). Reken een woning door met Kan ik dit huis betalen?
Nieuwbouw
In 2024 werden in Almere 1.552 nieuwe woningen opgeleverd: 16,5 per 1.000 bestaande woningen, tegen 8,4 landelijk. In de vier kwartalen van 2025-Q3 tot en met 2026-Q2 is vergunning verleend voor 704 nieuwe woningen.
| Jaar | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe woningen | 1.335 | 1.448 | 1.506 | 1.608 | 1.552 |
Bronnen: CBS Voorraad woningen en niet-woningen (81955NED) en CBS Bouwvergunningen woonruimten (83671NED).
Buurten in Almere
Almere heeft 175 buurten met minstens 50 inwoners. Welke past bij jou? Vergelijk ze op leefbaarheid, veiligheid, rust en voorzieningen in de Buurtwijzer.
| Buurt | Inwoners | Gem. WOZ-waarde | Koopwoningen | Leefbaarheid | Hoogte (NAP) |
|---|---|---|---|---|---|
| Achterwerf | 690 | € 320.000 | 91% | ruim onder gemiddeld | -2,3 m |
| Ambachtsmark, Vrijmark en Zuidmark | 1.070 | € 322.000 | 27% | ruim onder gemiddeld | -2,9 m |
| Bedrijventerrein Bouwmeesterbuurt | 50 | – | – | onder gemiddeld | -3,8 m |
| Bedrijventerrein De Binderij | 120 | € 174.000 | 5% | ruim onder gemiddeld | -3,0 m |
| Bedrijventerrein De Rederij | 125 | € 209.000 | 6% | ruim onder gemiddeld | -3,9 m |
| Bedrijventerrein Felsersplaats | 110 | € 554.000 | 69% | ruim onder gemiddeld | -3,1 m |
| Bedrijventerrein Frezersplaats | 115 | € 391.000 | 84% | ruim onder gemiddeld | -3,2 m |
| Bedrijventerrein Josephine Bakerstraat | 55 | € 455.000 | 95% | onder gemiddeld | -3,2 m |
| Bedrijventerrein Molenbuurt | 75 | € 273.000 | 84% | ruim onder gemiddeld | -3,8 m |
| Binnenhof en Langshof (met Nieuwstraat) | 990 | € 275.000 | 22% | ruim onder gemiddeld | -2,7 m |
| Bloemenbuurt Noord | 1.260 | € 330.000 | 63% | ruim onder gemiddeld | -3,9 m |
| Bloemenbuurt Oost | 1.225 | € 393.000 | 82% | onder gemiddeld | -3,9 m |
| Bloemenbuurt West | 1.480 | € 307.000 | 49% | ruim onder gemiddeld | -3,7 m |
| Bloemenbuurt Zuid | 1.305 | € 365.000 | 67% | ruim onder gemiddeld | -3,7 m |
| Bosgouw, Brongouw en Nijvergouw | 1.145 | € 351.000 | 64% | onder gemiddeld | -2,8 m |
| Bouwmeesterbuurt Noord | 1.820 | € 383.000 | 94% | ruim onder gemiddeld | -3,5 m |
| Bouwmeesterbuurt Oost | 1.625 | € 300.000 | 42% | ruim onder gemiddeld | -3,8 m |
| Bouwmeesterbuurt West | 955 | € 333.000 | 48% | ruim onder gemiddeld | -4,2 m |
| Brugmark, Noordmark en Gildemark | 505 | € 395.000 | 98% | onder gemiddeld | -3,2 m |
| Buitenhof en Groenhof | 670 | € 370.000 | 97% | onder gemiddeld | -2,7 m |
| Buitenvaart (brt) | 205 | € 527.000 | 71% | onder gemiddeld | -4,7 m |
| Centrum Almere Buiten Noord | 1.565 | € 260.000 | 20% | ruim onder gemiddeld | -3,6 m |
| Centrum Almere Buiten Zuid | 840 | € 295.000 | 28% | ruim onder gemiddeld | -3,8 m |
| Centrum Haven Noord | 795 | € 256.000 | 7% | ruim onder gemiddeld | -2,2 m |
| Centrum Haven Zuid | 1.010 | € 295.000 | 39% | ruim onder gemiddeld | +0,4 m |
| Centrum Stad Noord | 1.285 | € 342.000 | 31% | ruim onder gemiddeld | -3,1 m |
| Centrum Stad Oost | 1.140 | € 248.000 | 4% | ruim onder gemiddeld | -3,6 m |
| Centrum Stad West | 2.065 | € 240.000 | 11% | ruim onder gemiddeld | -3,3 m |
| Centrum Stad Zuidoost | 650 | € 385.000 | 49% | ruim onder gemiddeld | -2,4 m |
| Centrum Stad Zuidwest | 1.155 | € 353.000 | 53% | ruim onder gemiddeld | -2,9 m |
| Columbuskwartier Noord | 2.050 | € 439.000 | 51% | onder gemiddeld | -2,8 m |
| Columbuskwartier Zuid | 1.370 | € 452.000 | 76% | ruim onder gemiddeld | -2,8 m |
| Danswijk Noordoost | 2.155 | € 370.000 | 70% | ruim onder gemiddeld | -3,6 m |
| Danswijk Noordwest | 1.615 | € 358.000 | 59% | ruim onder gemiddeld | -3,6 m |
| Danswijk Zuidoost | 1.165 | € 377.000 | 82% | ruim onder gemiddeld | -3,8 m |
| Danswijk Zuidwest | 630 | € 449.000 | 91% | onder gemiddeld | -3,7 m |
| De Laren Noord | 730 | € 607.000 | 98% | gemiddeld | -2,9 m |
| De Laren Zuid | 430 | € 376.000 | 29% | ruim onder gemiddeld | -2,8 m |
| De Steiger (brt) | 75 | € 272.000 | 30% | ruim onder gemiddeld | -2,7 m |
| De Velden Noord | 510 | € 753.000 | 97% | boven gemiddeld | -2,2 m |
| De Velden Zuid | 980 | € 574.000 | 99% | gemiddeld | -1,6 m |
| Duin Noord | 1.310 | € 598.000 | 60% | onder gemiddeld | -0,7 m |
| Duin Zuid | 2.060 | € 560.000 | 45% | ruim onder gemiddeld | +0,5 m |
| Eilandenbuurt Noord | 1.445 | € 369.000 | 86% | ruim onder gemiddeld | -4,0 m |
| Eilandenbuurt Oost | 1.475 | € 500.000 | 95% | onder gemiddeld | -4,4 m |
| Eilandenbuurt West | 1.790 | € 375.000 | 64% | ruim onder gemiddeld | -3,7 m |
| Eilandenbuurt Zuid | 1.225 | € 399.000 | 65% | ruim onder gemiddeld | -4,2 m |
| Europakwartier Oost (brt) | 2.275 | € 428.000 | 22% | ruim onder gemiddeld | -2,3 m |
| Europakwartier W.-Noord | 2.510 | € 381.000 | 57% | ruim onder gemiddeld | -2,6 m |
| Europakwartier W.-West | 1.190 | € 383.000 | 49% | ruim onder gemiddeld | -2,6 m |
| Europakwartier W.-Zuid | 1.095 | € 372.000 | 34% | ruim onder gemiddeld | -2,6 m |
| Faunabuurt Noord | 1.840 | € 309.000 | 48% | ruim onder gemiddeld | -3,8 m |
| Faunabuurt Zuidoost | 1.055 | € 408.000 | 91% | gemiddeld | -4,1 m |
| Faunabuurt Zuidwest | 1.410 | € 427.000 | 96% | onder gemiddeld | -4,0 m |
| Filmwijk Bouwrai Noord | 1.375 | € 327.000 | 44% | ruim onder gemiddeld | -3,3 m |
| Filmwijk Bouwrai Zuid | 1.540 | € 427.000 | 87% | boven gemiddeld | -3,6 m |
| Filmwijk Midden | 1.950 | € 535.000 | 97% | boven gemiddeld | -3,6 m |
| Filmwijk Noord | 1.370 | € 259.000 | 29% | ruim onder gemiddeld | -3,4 m |
| Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 2.330 | € 406.000 | 61% | onder gemiddeld | -3,6 m |
| Filmwijk Zuid-zuid van Walt Disneyplts. | 1.770 | € 398.000 | 49% | ruim onder gemiddeld | -3,6 m |
| Goedewerf en Wittewerf | 565 | € 288.000 | 36% | ruim onder gemiddeld | -3,2 m |
| Gooisekant Oost | 150 | – | – | boven gemiddeld | -2,9 m |
| Hoekwierde, Kimwierde en Zandwierde | 1.570 | € 306.000 | 33% | ruim onder gemiddeld | -1,7 m |
| Hofmark, Redemark en Sportmark | 1.385 | € 351.000 | 67% | ruim onder gemiddeld | -2,9 m |
| Homeruskwartier Midden | 2.635 | € 467.000 | 64% | onder gemiddeld | -2,9 m |
| Homeruskwartier Noord | 1.520 | € 557.000 | 64% | onder gemiddeld | -3,1 m |
| Homeruskwartier Oost | 1.460 | € 585.000 | 98% | gemiddeld | -3,0 m |
| Homeruskwartier Zuid | 2.420 | € 412.000 | 60% | ruim onder gemiddeld | -3,0 m |
| Hortus (brt) | 240 | € 330.000 | 0% | gemiddeld | -3,5 m |
| Indische Buurt Oost | 1.625 | € 248.000 | 24% | ruim onder gemiddeld | -3,7 m |
| Indische Buurt West | 1.655 | € 291.000 | 53% | ruim onder gemiddeld | -3,5 m |
| Jaagmeent en Grasmeent | 730 | € 351.000 | 68% | onder gemiddeld | -3,0 m |
| Kadegriend en Overgriend | 570 | € 364.000 | 46% | ruim onder gemiddeld | -3,1 m |
| Keiwierde en Oldewierde | 1.075 | € 300.000 | 28% | ruim onder gemiddeld | -2,7 m |
| Klavergriend, Klippriend en Wilgengriend | 905 | € 385.000 | 51% | onder gemiddeld | -3,4 m |
| Kolkgriend en Oostgriend | 885 | € 353.000 | 74% | ruim onder gemiddeld | -3,0 m |
| Kornwierde en Leemwierde | 1.055 | € 298.000 | 31% | ruim onder gemiddeld | -2,9 m |
| Kromgouw en Overgouw | 540 | € 395.000 | 89% | onder gemiddeld | -2,8 m |
| Kruidenwijk Midden-oost | 1.205 | € 285.000 | 36% | ruim onder gemiddeld | -3,5 m |
| Kruidenwijk Midden-west | 1.345 | € 334.000 | 66% | ruim onder gemiddeld | -3,5 m |
| Kruidenwijk Noord- midden | 1.560 | € 350.000 | 62% | ruim onder gemiddeld | -3,4 m |
| Kruidenwijk Noordoost | 1.830 | € 329.000 | 55% | ruim onder gemiddeld | -3,5 m |
| Kruidenwijk Noordwest | 1.045 | € 407.000 | 98% | onder gemiddeld | -3,5 m |
| Kruidenwijk Zuid | 830 | € 393.000 | 67% | onder gemiddeld | -3,7 m |
| Landgoederenbuurt Noord | 1.420 | € 372.000 | 76% | ruim onder gemiddeld | -3,7 m |
| Landgoederenbuurt Oost | 1.350 | € 335.000 | 49% | ruim onder gemiddeld | -3,5 m |
| Landgoederenbuurt Zuid en West | 1.225 | € 441.000 | 77% | onder gemiddeld | -4,1 m |
| Lindengouw, Muidergouw en Peppengouw | 1.075 | € 421.000 | 97% | gemiddeld | -2,5 m |
| Literatuurwijk Midden-oost | 1.820 | € 408.000 | 72% | onder gemiddeld | -3,2 m |
| Literatuurwijk Midden-west | 2.055 | € 373.000 | 49% | ruim onder gemiddeld | -2,9 m |
| Literatuurwijk Noordoost | 1.515 | € 375.000 | 48% | ruim onder gemiddeld | -3,1 m |
| Literatuurwijk Noordwest | 2.020 | € 446.000 | 96% | onder gemiddeld | -3,1 m |
| Literatuurwijk Zuid | 2.070 | € 582.000 | 97% | boven gemiddeld | -3,0 m |
| Markerkant Zuid | 50 | – | – | ruim onder gemiddeld | -3,3 m |
| Middenhof en Uithof | 845 | € 299.000 | 28% | ruim onder gemiddeld | -2,5 m |
| Molenbuurt Oost | 2.170 | € 348.000 | 80% | ruim onder gemiddeld | -4,0 m |
| Molenbuurt West | 1.780 | € 314.000 | 26% | ruim onder gemiddeld | -3,9 m |
| Muziekwijk N.-Midden | 1.780 | € 369.000 | 73% | ruim onder gemiddeld | -3,4 m |
| Muziekwijk N.-Noord | 1.610 | € 441.000 | 68% | onder gemiddeld | -3,1 m |
| Muziekwijk N.-Noordoost | 460 | € 696.000 | 99% | boven gemiddeld | -3,4 m |
| Muziekwijk N.-Noordwest | 1.185 | € 433.000 | 92% | onder gemiddeld | -3,2 m |
| Muziekwijk N.-Oost | 1.175 | € 343.000 | 43% | ruim onder gemiddeld | -3,3 m |
| Muziekwijk N.-West | 1.665 | € 369.000 | 72% | onder gemiddeld | -3,3 m |
| Muziekwijk N.-Zuidoost | 1.915 | € 325.000 | 41% | ruim onder gemiddeld | -3,2 m |
| Muziekwijk N.-Zuidwest | 1.315 | € 419.000 | 96% | onder gemiddeld | -3,0 m |
| Muziekwijk Z.-Noord | 1.800 | € 339.000 | 46% | ruim onder gemiddeld | -3,5 m |
| Muziekwijk Z.-Oost | 2.990 | € 383.000 | 79% | onder gemiddeld | -3,2 m |
| Muziekwijk Z.-West | 1.315 | € 376.000 | 83% | ruim onder gemiddeld | -3,4 m |
| Nobelhorst Oost | 1.970 | € 500.000 | 70% | onder gemiddeld | -4,5 m |
| Nobelhorst West | 2.425 | € 535.000 | 77% | onder gemiddeld | -4,3 m |
| Noorderplassen Oost | 715 | € 756.000 | 96% | ruim boven gemiddeld | -4,1 m |
| Noorderplassen W.- Noord | 1.240 | € 690.000 | 89% | boven gemiddeld | -3,3 m |
| Noorderplassen W.-Oost | 2.265 | € 500.000 | 66% | onder gemiddeld | -3,5 m |
| Noorderplassen W.-West | 1.625 | € 637.000 | 96% | boven gemiddeld | -3,9 m |
| Noorderplassen W.-Zuid | 2.185 | € 507.000 | 87% | gemiddeld | -3,7 m |
| Olympiakwartier Oost (brt) | 125 | – | 0% | ruim onder gemiddeld | -2,3 m |
| Olympiakwartier West (brt) | 1.455 | € 491.000 | 44% | ruim onder gemiddeld | -2,2 m |
| Oosterwold Noord | 2.605 | € 641.000 | 90% | ruim onder gemiddeld | -4,5 m |
| Oosterwold Zuid | 3.530 | € 552.000 | 70% | ruim onder gemiddeld | -4,2 m |
| Oostvaardersbuurt Noord | 1.035 | € 558.000 | 96% | gemiddeld | -4,3 m |
| Oostvaardersbuurt Oost | 2.175 | € 401.000 | 84% | ruim onder gemiddeld | -3,9 m |
| Oostvaardersbuurt West | 2.470 | € 375.000 | 55% | ruim onder gemiddeld | -3,7 m |
| Overgooi (brt) | 715 | € 1.166.000 | 95% | ruim boven gemiddeld | -3,1 m |
| Overig Almere Buiten Zuid | 125 | – | – | boven gemiddeld | -4,4 m |
| Overig Almere Hout West | 60 | – | – | ruim boven gemiddeld | -3,4 m |
| Parkwerf en Stadswerf | 525 | € 294.000 | 22% | ruim onder gemiddeld | -2,6 m |
| Parkwijk Noordoost | 1.875 | € 397.000 | 61% | ruim onder gemiddeld | -3,9 m |
| Parkwijk Noordwest | 1.755 | € 377.000 | 41% | ruim onder gemiddeld | -3,8 m |
| Parkwijk Zuidoost | 1.180 | € 476.000 | 76% | onder gemiddeld | -3,5 m |
| Parkwijk Zuidwest | 590 | € 625.000 | 98% | boven gemiddeld | -3,5 m |
| Randstad Zuid | 55 | € 180.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -2,3 m |
| Regenboogbuurt Noord en Oost | 2.435 | € 313.000 | 55% | ruim onder gemiddeld | -3,9 m |
| Regenboogbuurt West | 1.800 | € 437.000 | 95% | ruim onder gemiddeld | -3,9 m |
| Regenboogbuurt Zuid | 1.060 | € 356.000 | 76% | ruim onder gemiddeld | -4,2 m |
| Rietmeent en Dijkmeent | 695 | € 312.000 | 49% | ruim onder gemiddeld | -1,6 m |
| Rozenwerf en Tuinderswerf | 580 | € 323.000 | 59% | ruim onder gemiddeld | -2,8 m |
| Schapenmeent en Terpmeent | 800 | € 341.000 | 81% | onder gemiddeld | -2,2 m |
| Schoolwerf | 525 | € 287.000 | 23% | ruim onder gemiddeld | -2,7 m |
| Seizoenenbuurt Noord | 1.000 | € 576.000 | 99% | boven gemiddeld | -4,4 m |
| Seizoenenbuurt Oost | 1.620 | € 325.000 | 73% | ruim onder gemiddeld | -3,9 m |
| Seizoenenbuurt West | 2.385 | € 374.000 | 61% | ruim onder gemiddeld | -3,8 m |
| Sieradenbuurt (brt) | 1.080 | € 507.000 | 90% | gemiddeld | -4,1 m |
| Sportpark Fanny Blankers Koen | 575 | € 169.000 | 0% | ruim onder gemiddeld | -4,2 m |
| Staatsliedenwijk Midden | 840 | € 226.000 | 18% | ruim onder gemiddeld | -3,5 m |
| Staatsliedenwijk Oost | 915 | € 218.000 | 13% | ruim onder gemiddeld | -3,6 m |
| Staatsliedenwijk West | 675 | € 308.000 | 64% | ruim onder gemiddeld | -3,3 m |
| Stedenwijk Midden-noord | 1.305 | € 345.000 | 55% | ruim onder gemiddeld | -3,5 m |
| Stedenwijk Midden-oost | 2.795 | € 322.000 | 52% | ruim onder gemiddeld | -3,5 m |
| Stedenwijk Midden-west | 1.885 | € 367.000 | 74% | ruim onder gemiddeld | -3,4 m |
| Stedenwijk Noord | 2.130 | € 320.000 | 11% | ruim onder gemiddeld | -3,6 m |
| Stedenwijk Zuid | 2.215 | € 333.000 | 63% | ruim onder gemiddeld | -3,6 m |
| Stripheldenbuurt Midden- oost | 1.275 | € 406.000 | 76% | ruim onder gemiddeld | -4,1 m |
| Stripheldenbuurt Midden- west | 1.465 | € 428.000 | 88% | ruim onder gemiddeld | -4,3 m |
| Stripheldenbuurt Noordoost | 1.110 | € 400.000 | 68% | ruim onder gemiddeld | -4,1 m |
| Stripheldenbuurt Noordwest | 995 | € 370.000 | 71% | ruim onder gemiddeld | -4,2 m |
| Stripheldenbuurt Oost | 985 | € 487.000 | 60% | ruim onder gemiddeld | -3,9 m |
| Stripheldenbuurt Zuid | 1.325 | € 430.000 | 85% | ruim onder gemiddeld | -4,7 m |
| Tussen de Vaarten N.- Noord | 1.925 | € 425.000 | 76% | ruim onder gemiddeld | -3,9 m |
| Tussen de Vaarten N.- Oost | 1.945 | € 385.000 | 72% | ruim onder gemiddeld | -3,9 m |
| Tussen de Vaarten N.- West | 1.515 | € 345.000 | 51% | ruim onder gemiddeld | -3,6 m |
| Tussen de Vaarten Z.- Midden oost | 1.455 | € 491.000 | 85% | gemiddeld | -3,1 m |
| Tussen de Vaarten Z.- Midden west | 1.720 | € 414.000 | 68% | onder gemiddeld | -3,4 m |
| Tussen de Vaarten Z.- Noordoost | 2.170 | € 421.000 | 68% | ruim onder gemiddeld | -4,0 m |
| Tussen de Vaarten Z.- Noordwest | 835 | € 410.000 | 55% | ruim onder gemiddeld | -3,8 m |
| Tussen de Vaarten Z.- Zuidoost | 1.500 | € 393.000 | 80% | ruim onder gemiddeld | -3,0 m |
| Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest | 2.300 | € 409.000 | 76% | onder gemiddeld | -3,0 m |
| Verzetswijk Oost | 2.055 | € 387.000 | 51% | ruim onder gemiddeld | -3,7 m |
| Verzetswijk West | 1.340 | € 455.000 | 98% | gemiddeld | -3,4 m |
| Vogelhorst Noord | 565 | € 807.000 | 98% | boven gemiddeld | -4,0 m |
| Vogelhorst Zuid | 1.050 | € 766.000 | 99% | gemiddeld | -4,0 m |
| Waterwijk Midden | 1.760 | € 351.000 | 84% | onder gemiddeld | -3,8 m |
| Waterwijk Noord | 1.475 | € 332.000 | 62% | ruim onder gemiddeld | -3,6 m |
| Waterwijk Oost | 1.650 | € 304.000 | 53% | ruim onder gemiddeld | -4,2 m |
| Waterwijk West | 1.615 | € 355.000 | 86% | onder gemiddeld | -3,7 m |
| Waterwijk Zuid | 990 | € 435.000 | 96% | gemiddeld | -3,5 m |
Bronnen: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2025, Leefbaarometer (ten opzichte van alle buurten in Nederland) en Actueel Hoogtebestand Nederland (gemiddelde hoogte van de grond ten opzichte van NAP). Gemiddeld ligt de grond in Almere 3,6 m onder NAP. Een lage ligging betekent niet vanzelf meer risico: dijken, duinen en gemalen beschermen ook lage gebieden. Zie overstroomik.nl.
Verder kijken
Gemeenten in Flevoland met een vergelijkbare prijs
- Zeewolde – € 466.599
- Lelystad – € 426.903
- Dronten – € 426.186
- Urk – € 390.868
- Noordoostpolder – € 383.877
